Lejla Abbasová: Kvůli dětem se chce odstěhovat na středomořský ostrov

od Markéta Krejčí
< 1 minuta čtení
Abbasova Lejla
Zdroj: Nextfoto

Moderátorka a herečka Lejla Abbasová je součástí mezinárodní rodiny. Její matka je Češka a otec je Súdánec, svého prvního syna má s Čechem, zatímco ostatní děti má se svým současným partnerem, který je turecké národnosti. Není proto divu, že chce pro své děti mezinárodní vzdělání. V Čechách si ale nic nevybrala.

Lejla Abbasová je česká moderátorka, herečka a aktivistka, která se angažuje především v Africe. Dříve pracovala také jako mluvčí ministra pro lidská práva.

Moderátorka má čtyři děti

Právě tam se dala dohromady s otcem svého prvního dítěte Michaelem Kocábem. S tím má nyní už desetiletého syna Davida. Vztah ale nevydržel a v roce 2015 se rozešli.

Lejla se pak dala dohromady s tureckým podnikatelem Volkanem Kaynakem, kterému porodila nejprve dceru Iman, které bude brzy pět a poté dvojčata Thea a Bena, kteří oslavili čtvrté narozeniny.

Chtějí pro děti mezinárodní vzdělání

Vzhledem k tomu, že se v rodině potkávají lidé různých národností, většinou spolu konverzují anglicky. Snědá kráska nyní přišla s logickým požadavkem, a to, že chce pro děti speciální vzdělání.

„Chceme dětem dát britské vzdělání a tady to není možné ani únosné. Rozhodli jsme se pro Kypr, kam bychom se natrvalo přestěhovali,“ řekla deníku Blesk Abbasová.

Kocáb s tím zřejmě souhlasí

Rodina se sice chtěla odstěhovat na ostrov ve středozemním moři co nejdříve, nakonec ale musela změnit plány. A to kvůli moderátorčinu nejstaršímu synovi.

„David by tam musel nastoupit do ročníku o rok výš, než je teď, což by pro něj byl masakr, tak jsme to tenhle rok nechali u ledu,“ vysvětlila na závěr.

Co na stěhování říká chlapcův otec není známo. Zřejmě ale i on pokládá studium cizích jazyků za důležité. Jak Lejla Blesku totiž prozradila, Kocáb se se svým synem chystá o prázdninách do Ameriky.

Zdroj: Blesk, Žena Aktuálně, Expres

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články