Laura z Románu pro ženy je trojnásobnou maminkou. Stárne do krásy

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Zuzana Kanocz
Zdroj: Profimedia

V Románu pro ženy ztvárnila v roce 2005 hlavní roli Laury. Tehdy ještě nezkušená herečka Zuzana Kanócz se díky filmu proslavila a získala si pozornost. Později se tak stala například i jednou z hlavních postav seriálu Labyrint, kde po boku Jiřího Langmajera ztvárnila slovenskou policistku. Nyní je jí 44 let a vypadá skvěle.

Ačkoli filmových rolí si tolik nezahrála, jako seriálová herečka se uchytila velmi dobře. Kromě toho začala působit také v divadlech. A ačkoli největší slávu jí přinesla téměř 20 let stará role, dalo by se říci, že Zuzana stárne do krásy a vypadá čím dál lépe.

Trojnásobná maminka

Jen málokdo by si tipl, že je tato pohledná žena trojnásobnou maminkou. Se svým dlouholetým partnerem Jurajem Lojem má syna a dvě dcery. Rodinné fotky občas sdílí na své sociální síti a je vidět, že je ve svém životě velmi spokojená.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Zuzka Kanocz (@zuzkakanocz)

Spousta z vás si Zuzanu nejspíš bude pamatovat s tmavou hřívou. S tou se ale slovenská herečka rozloučila už před několika lety. V poslední době je vídána spíše se světlými vlasy, experimentuje s kratšími sestřihy a nebojí se výraznějšího barevného oblečení.

Žádná stydlivka

Na začátku své kariéry neměla Zuzana problém ukázat se například i v nějaké té odhalenější scéně. Podobných případů ale ubývalo a dnes je známá spíše jako herečka zákeřnějších seriálových rolí.

Vypadá ale stále skvěle a Pažouta, o kterého usilovala v Románu pro ženy, by pravděpodobně bez problémů sbalila i dnes. V reálném životě má naopak o 5 let mladšího partnera, připomíná Expres.

Páru to ve vztahu skvěle klape především proto, že se herci vzájemně ve všech případech podporují. „Oba si fandíme, držíme si palce a pomáháme si. Jsem šťastný za její úspěch a ona za můj,“ vysvětlil nedávno Juraj Loj pro Svět ženy.

Zdroj: Expres, TV Guru, Marianne, Aha!, Svět ženy, Extra, Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články