Láska a úspěch nejdou dohromady. Tyto hvězdy nevydýchaly úspěch svého miláčka

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Britney Spears Justin Timberlake
Zdroj: Featureflash Photo Agency / Shutterstock.com

Sláva a úspěch dokážou lidi pořádně změnit. A zvláště pokud se jedná o slavné osobnosti, které své milostné eskapády řeší před celým světem. Úspěch může lidi změnit, zvláště pokud je jeden z páru známější než ten druhý. Jak pak takové vztahy dopadají?

Britney Spears a Justin Timberlake

Společně hráli v dětském seriálu The Mickey Mouse Club a od začátku bylo jasné, že spolu skončí. Později se tak stalo.

Justin Timberlake se stal miláčkem teenagerů díky kapele ‚N Sync. I Britney Spears časem rozjela hvězdnou pěveckou kariéru. Pár se později rozešel a Justin tvrdil, že za to může Britney a její nevěra.

Gwen Stefani a Gavin Rossdale

Když spolu začali chodit, byla Gwen Stefani na vzestupu díky své kariéře s kapelou No Doubt. Gavin Rossdale byl zase úspěšný díky kapele Bush.

V roce 2002 se vzali, měli spolu tři děti a úspěch Gwen stále stoupal. Stala se sólovou zpěvačkou, vytvořila módní značku a začala se angažovat i v soutěži The Voice, ale Gavinova sláva postupně upadala. Nakonec ho až moc utěšovala chůva jejich dětí, tudíž Gwen v roce 2015 požádala o rozvod.

Chris Pratt a Anna Faris

Herci Chris Pratt a Anna Faris se vzali v roce 2009, Anna byla v té době známá díky filmu Ztraceno v překladu a Chris ze seriálu Parks and Recreation.

Rozhodně se ale nedá říct, že by se jednalo o nějak zásadní herecké výkony. Ty přišly až ve chvíli, kdy Chris dostal roli ve Strážcích Galaxie a v Jurském světě. Díky těmto filmům se posunul na pozici nejžádanějších herců v Hollywoodu. Anna to zřejmě nevydýchala, protože se v roce 2018 rozvedli.

Chad Lowe a Hilary Swank

Hilary Swank díky roli v Million Dollar Baby netřeba představovat. Chad Lowe si sice také zahrál v několika filmech či seriálu Prolhané krásky, ale takového úspěchu jako jeho manželka nikdy nedosáhl. Když se v roce 1997 brali, byli na tom oba stejně.

Po snímku Kluci nepláčou šla ale Hilary z role do role. Její pracovní vytížení Chad zřejmě nedal, pár se totiž po deseti letech manželství rozvedl.

Autor: Barbora Turková


Související články