Lambora a Bezděková opět spolu? Podle sociálních sítí si užívají ve stejném hotelu

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
marek lambora
Zdroj: Profimedia

Marek Lambora a Andrea Bezděková se rozešli minulý rok na podzim. S fanoušky se snažili celou věc nerozebírat do detailů, nicméně se zmínili o tom, že jejich vztah skončil, na svých Instagramech. Jenže právě sociální sítě teď prozrazují, že to možná s rozchodem nebude tak horké, jak to vypadalo.

„Víte o mně, že si své soukromí snažím chránit a držet pod pomyslnou pokličkou, ale asi nastal čas se o jednu jeho velmi křehkou část podělit,“ napsal tehdy herec na Instagramu. „S Ájou jsme se rozhodli naši společnou cestu životem rozdělit. Ani náhodou jsme si neublížili, jen někdy zkrátka přijdete na to, že vás oba popohání vítr života na trochu jinou stranu,“ vysvětlil.

Andrea Bezděková na to reagovala podobnými slovy: „Nikdy jsme s Márou nebyli ten pár, který by měl potřebu dávat na odiv, jak se máme rádi. Střežili jsme si to pro sebe, stejně jako si nějaký čas střežíme informaci, že už pár společně netvoříme.“

Ve stejném hotelu

Jenže stejně tak, jako se před časem pár rozešel a na sociální síti informoval fanoušky, v současné době dávají obě celebrity sledujícím důvody myslet si, že se opět dávají dohromady. Tráví totiž společný čas ve stejném hotelu a na Instastories sdílejí velmi podobné fotografie.

Lambora přidal několik fotek i videí, na kterých si užívá sněhu, lyžování a sluníčka na obzoru za zasněženými lesy. Bezděková zase zveřejnila, jak padá na lyžích a přidala záběr na úplně stejné lesy, protože i jí shodou náhod slunce v daném místě okouzlilo.

A aby toho nebylo málo, na jedné z fotografií se dokonce vyfotili Lambora s Bezděkovou spolu. Nevypadá to, že by se nějak tajili tím, že spolu tráví čas. Co si o tom všem ale mají fanoušci myslet? Podle všeho totiž oficiálně už dávno pár netvoří a jsou pouze přáteli.

Ne, nejsme spolu

U společné fotky dokonce přímo Andrea napsala, že spolu s Markem pár netvoří a zvědavým fanouškům, kteří by si to možná přáli, vysvětlila, že se jejich cesty rozešli v dobrém a skvěle si rozumí, vše je ale pouze v přátelském duchu. Mnoho lidí tomu ale nevěří.

Je těžké si myslet, že potom, co se dva mladí lidé rozešli a informovali o tom veřejnost na Instagramu, si spolu jen tak vyrazí na dovolenou v horách a budou spolu trávit každý den na společném svahu a fotit stejné fotografie. Na druhou stranu ale nikdo netvrdí, že to není možné.

Jaká je ve skutečnosti pravda se nejspíš ukáže až časem. Fanoušci mají rádi jak Lamboru, tak i Bezděkovou. Kdyby se pár dal opět do kupy, nejeden z nich by zajásal, pokud k tomu ale nedojde, rozhodně o své sledující ani jeden z nich nepřijde.

Zdroj: Instagram Andrea Bezděková, Instagram Marek Lambora,  Profimedia

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články