Lady Gaga vypadala ve 14 letech jako šedá myš. Posuďte sami

od Andrea Světlíková
2 minuty čtení
lady gaga
Zdroj: Kathy Hutchins / Shutterstock.com

Když se díváme na fotky z mládí americké zpěvačky Lady Gaga, těžko uvěřit, že to je ta rebelka, která se nebojí na veřejnost vyjít v kostýmu, který připomíná maso. V mládí to přitom byla naprosto obyčejná brunetka.

Jméno Lady Gaga znají všichni, ale Stefani Joanne Angelina Germanotta je ženou mnoha tváří. V mládí však do zpěvačky, která bude jednou diktovat trendy, měla daleko. Stefani byla totiž v době svého dospívání nenápadná a střídmě nalíčená tmavovláska.

Nenápadná kráska

Na fotografiích, které mohou fanoušci vidět, připomíná spíše ustrašené kuře, ale je vidět, že už v té době to byla kráska s velkýma očima. Právě oči jsou něco, co její příznivce přitahuje dodnes. Dnes ji ale známe jako hudební divu, která svůj pseudonym získala inspirací hitem Radio Ga Ga od skupiny Queen.

Jenže i ona se musela sebevědomou hvězdou stát. Poté, co ji přestala bavit image nenápadné holky, se začala pěkně divoce měnit. Na hlavě měla i fialové číro, které doprovázelo její divoké mládí. Náctiletá Stefani se to ani nebála rozjet na večírcích.

Starší sestra mladé hvězdy?

Vzhledem této dospívající zpěvačky se nechala inspirovat také jiná známá osobnost. Při pohledu na Lourdes Leon, dceru Madonny, nás totiž napadá, zda snad není Lady Gaga její starší sestra. Obě jsou si totiž neskutečně podobné.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Vintage Nostalgia 🌻 (@vinostalgia)

Lourdes je tak podobná spíše této zpěvačce než své matce a brzy by jim oběma mohla šlapat na paty v jejich kariérách. I ona se totiž věnuje zpěvu, ale klidně by se mohla začít živit i jako modelka.

A vzhledem k tomu, že Lady Gaga si v minulosti Madonnu ráda poslechla, kruh se zdá být uzavřen.

Zpátky do minulosti

A stejně jako Madonna i Lady Gaga ráda mění svou image. Kontroverzní zpěvačka byla dříve tmavovláskou, ale pak ji hnědá začala nudit a změnila se v platinovou blondýnku.

Dříve ráda šokovala, ale film Zrodila se hvězda ukázal, že umí být i něžnou dámou. A i zde dokázala, že jí hnědá barva velmi slušela a je pro ni přirozenější.

Jenže Lady Gaga je přeci jenom více rebelkou než hodnou holkou. Proto se brzy ke své image vrátila a dnes ji zase můžeme vidět spíše odhalenou než zahalenou. Ke své původní barvě vlasů by se ale klidně zase mohla vrátit.

Autor: Barbora Turková

Související články