Laďka Něrgešová našla v proteinovém drinku své kolegyně červy. Nechápe, že lidé něco takového pijí

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
ladka nergesova
Zdroj: Nextfoto

Laďka Něrgešová ve svých 46 letech vypadá skvěle, nějakou dietu rozhodně dodržovat nemusí. Po tom, co nedávno objevila moderátorka v práci, navíc nejspíš dlouho nebude žádnému zdravému stravování věřit. Na facebooku se totiž pochlubila tím, co našla v proteinovém drinku své kolegyně.

Něrgešová je pro každou legraci, někdy je ale těžké poznat, zda myslí to, co říká, vážně. Fanoušci se tak úplně neshodují, zda je video na sociální síti jenom legrace, nebo se skutečně něco takového stalo. Každopádně podle Laďčina zděšeného výrazu se zdá, že jde o realitu. Nebo je to jen dobrá herečka a celé to narafičila.

Zatímco ona sama si na nějaké zdravé nápoje extra nepotrpí, někteří její kolegové očividně ano. Jedna z pracovnic televize si nechala v kanceláři proteinový drink, po dvou týdnech ale už rozhodně k pití nebyl. Objevili se v něm totiž nezvaní návštěvníci.

Co to pijete?

„Vysvětlete mi jednu věc. Jedna nejmenovaná kolegyně si v práci nechala proteinový nápoj v hermeticky uzavřené lahvi. V té se ale po dvou týdnech objevilo tohle,“ říká zděšená Něrgešová na krátkém klipu. Pak fanouškům odtajňuje, kdo se do lahve nastěhoval.

Na záběru je vidět, jak se to v pití hemží červy. Těch je v lahvi minimálně několik desítek. Dá se jen těžko pochopit, jak se do ní mohli dostat. Pravděpodobně se tak vylíhli přímo z proteinového drinku uvnitř flašky.

„Můžete mi někdo vysvětlit, kde se to tam vzalo? A co to pijete?“ ptá se Něrgešová a její výraz dokazuje, že ji objev skutečně překvapil. Možná očekávala od fanoušků nějaké logické vysvětlení, dočkala se ale jenom řady vtipných komentářů.

Zdravé proteiny

Fanoušci se předhání v tom, kdo napíše pod video vtipnější komentář. Některé z nich nejspíš pobavily i Něrgešovou a její zděšený výraz nejspíš brzy vystřídal úsměv. „Já žádný problém nevidím, je tam protein, tak je to v pořádku,“ píše jedna fanynka.

Druhá to vidí podobně: „Když jsem jako malá spolkla mouchu, maminka mi říkala, že je to protein. Teď už chápu, jak to myslela,“ směje se. Jiný sledující pro změnu dodává: „Kolikrát v létě, když nám popelnici vyvážejí jednou za 14 dní a jsou pařáky, tak se to doslova hemží proteiny, že mi jde popelnice sama naproti. Tak že bych nasadila dietu zdarma?“

Která kolegyně asi tak drink ve studiu mohla nechat? To Laďka sice neprozradila, jasné ale je jedno: po tomto zážitku už si nejspíš nikdy proteinový nápoj nedá. A pokud ano, bude asi Něrgešová hodně překvapená a třeba její jméno konečně práskne.

Zdroj: Facebook

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články