Laďka Něrgešová bojuje s kily navíc bláznivým tancem. Inspirovala se oblíbenou romantickou komedií

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
ladka nergesova
Zdroj: Profimedia

Na některých celebritách nejsou povánoční přibraná kila sice vidět, ony se i tak ale pochlubí fanouškům s tím, kolik přibraly a jak se snaží dostat váhu zpět na původní číslo. Patří k nim i Laďka Něrgešová, která podle svých slov nabrala na vánočním cukroví tři kila navíc.

Svědomitě je ale po návratu do práce shazuje a navíc vtipně a efektivně. Sledujícím na Instagramu se pochlubila videem, ve kterém pořádně kroutí zadkem a ukazuje zároveň, že jejím oblíbeným vánočním filmem je Láska nebeská. Přesně v něm se totiž inspirovala k tanci, který předvádí.

Stejně jako ve slavném snímku Hugh Grant schází i Laďka schody v rytmu písničky a tančí přesně tak jako hlavní hrdina romantické komedie. Fanoušky tak nejen pobavila, ale dala jim i tip na metodu hubnutí, kterou rozhodně není od věci vyzkoušet.

Komu to jde lépe?

Laďka na Instagramu sdílela video, ve kterém porovnává tanec svůj i původní scénu z filmu. Střídavě vkládá svou verzi výkonu a mezi ni nastříhala snímek z Lásky nebeské, takže je vidět, jak dokonale si vše nacvičila a že zná film skoro nazpaměť.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Laďka Něrgešová (@ladka_nergesova)

Komu se podle vás daří lépe? Kroutí více zadkem Hugh, nebo Laďka? A kolik kilo dolů asi takovým výkonem každý z nich shodili? Na Laďce žádné tloustnutí vidět není, je tak možné, že už doma nějaký čas nacvičovala a teď jenom ukazuje výsledek.

„14 dní doma. 3 kg navíc. A zpátky do práce. Těžká váha, lehká hlava. Já si to užila! A o tom to je!“ Na konci videa Laďka dotančí až ke dveřím do studia pořadu Showtime a prohlásí, že je čas vrátit se do práce. A fanoušci její krátkou parodii na Lásku nebeskou zbožňují.

Marně hledají 3 kila

Většina fanoušků se především shoduje na tom, že na Laďce žádná 3 kila navíc rozhodně vidět nejsou. „Prosím, kde ty kila máte?“ ptá se jeden sledující. „Skvělé video, to vymýšlíte sama, nebo na to někoho máte?“ zajímá se se smíchem další fanoušek.

„Taky marně hledám ty 3 kg. A super video… Úplná bomba. Tuhle pasáž z celé Lásky nebeské miluju nejvíc a teď jste si to dala s Grantem coby premiérem. A líbí se mi ta písnička u toho,“ dodává další sledující. Kromě toho, že Laďka očividně skvěle vypadá, podle mnohých i parádně tančí.

„Kila tak maximálně elánu! Vy jste tak krásná žena, že kilo vaší osobnosti navíc, znamená kilo pozitivní energie, kterou vysíláte. A díky za to,“ shrnuje to nakonec jeden z fanoušků. Je tak vidět, že Něrgešová je mezi lidmi oblíbená a pokud přibrala, tak to rozhodně není ani trochu poznat!

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články