Ladislav Hampl se rozvedl kvůli druhé pubertě, ale s exmanželkou mají kamarádský vztah

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Ladislav Hampl
Zdroj: Nextfoto

Herec Ladislav Hampl je divákům známý například ze seriálu Okresní přebor. Aktuálně jej diváci mohou vídat v záporné roli ředitele ve Zlaté labuti. Ve skutečnosti má ale herec velké srdce a do záporné postavy má daleko. Potvrdila to i jeho exmanželka.

Herec, který se věnuje fotbalu v charitativním týmu Real Top Praha, své fotbalové zkušenosti využil například ve zmíněném seriálu Okresní přebor. Jeho nová role je ale úplně jiná.

Roli si vymazlil

V záporné roli ředitele Zlaté labutě mohou diváci herce vídat již delší dobu. Byl sice na chvíli přesunut, ale nacisté jej do role ředitele vrátili a Bouchner, jak se jeho postava jmenuje, se teprve ukáže ve svém pravém světle.

„Já vím, že je to strašný záporák, ale já jsem ho vymazlil,“ říká herec ke své roli, kterou si dle svých slov užívá.

A že jsme nepsali o přiostření jeho postavy jen tak, to potvrdil i sám Hampl, který dodává: „A to si ještě počkejte na druhou řadu.“

V reálném životě je však herec úplně jiný, a potvrdila to dokonce i jeho exmanželka.

Rozvod kvůli druhé pubertě

S tou se tajně oženil v roce 2011, ale po pěti letech se rozvedli. Důvodem bylo hercovo zjištění, že se potřebuje „vyblbnout“.

„Možná je nutné, abych si tohle období, kterému říkám druhá puberta, ještě prožil. Je dobré se vyblbnout. Až přijde ta osudová žena, tak abych věděl, že mi už nic neubíhá, když budu jenom s ní,“ vysvětlil důvod rozvodu v roce 2017.

Nyní to však vypadá, že možná našel tu osudovou a už nemá potřebu se vyblbnout. Své soukromí si sice střeží, ale pro server Extra letos v únoru připustil, že má známost.

S manželkou zůstali přátelé

Exmaželkou Ladislava Hampla není nikdo jiný než Maja Hamplová. Krásná a talentovaná producentka se zaměřuje zejména na projekty s ženskou tematikou.

Její nejnovější počin Úsvit je toho důkazem, protože ústřední postavou je žena. Samozřejmě zde hrají i herci a jedním z nich je kupodivu právě i Ladislav Hampl.

„Myslím si, že se máme s Láďou ještě radši, než když jsme byli manželé. Když nám manželství nevyšlo, hodně jsme bojovali o to, abychom zůstali přáteli. Jsem za to vděčná. Láďa je skvělý chlap, srdcař a jsem ráda, že ho mám v životě. I on to má asi podobně, že mu stálo za to, abych mu v životě zůstala,“ vysvětluje producentka, proč jí přijde přirozené mít exmanžela ve svém filmu.

Zdroje: Super, Aha!, Blesk, Extra

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články