Ladislav Frej se stále vyrovnává se smrtí snoubenky. Navíc ho trápí zdravotní problémy

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
ladislav frej
Zdroj: Profimedia

Ladislav Frej neprožívá nyní příjemné období. Budou tomu již dva roky, co jej opustila jeho milovaná snoubenka Gábina. Ta podlehla rakovině, se kterou statečně bojovala. Byla to právě práce, která držela herce nad vodou, ale byla ovlivněna epidemií koronaviru. I sám herec si nemoc prodělal, což nejspíše nepřispělo jeho problémům se srdcem. S ním byl již několikrát na operaci, ale problémy se mu bohužel vracejí. Počátkem letošního roku dokonce zkolaboval a od té doby o něm jeho fanoušci neslyšeli.

Neví se ani to, co bylo příčinou jeho kolapsu. Dá se však předpokládat, že to byly opět problémy se srdcem.

Gábina byla vděčná za práci pro Freje

Měla to být radostná událost v jeho životě. Zasnoubil se se svou přítelkyní Gábinkou a plánovali svatbu. Namísto svatby však herec plánoval pohřeb.

Jeho snoubenka statečně bojovala s rakovinou slinivky a ještě před svou smrtí na zahradě domu v Hostivici sledovala, jak Frej a Simona Stašová zkouší představení Na zlatém jezeře. To však ještě nevěděli, že Stašová je pozitivní na koronavirus a svého kolegu bohužel nakazí.

„Láďu vzala ta moje nemoc daleko víc než mě. Snažil se mě nelitovat, já ale na něm viděla a cítila, jak se musí přemáhat, aby to s ním neseklo. Jak vlastně bravurně odehrává svou roli, kterou vůbec nechtěl,“ sdělila pro Aha! v jednom z posledních rozhovorů Gábina.

V rozhovoru dále pokračovala o tom, že je vděčná paní Stašové za to, že Frejovi roli nabídla. Umožnilo mu to přijít na jiné myšlenky.

„Láďovi nabídla krásnou roli v představení Na zlatém jezeře. Úplně se do toho vžil a na každou zkoušku se Simonou se těší jako dítě. Aspoň na chvilku má myšlenky jinde a netrápí se se mnou. Práce mu moc pomáhá.“

Boj s rakovinou prohrála

Přes veškerou snahu a pozitivní myšlenky však Gábina 16. srpna 2020 svůj boj prohrála. Období pro herce bylo velmi náročné, a dokonce se psalo, že to s ním jde z kopce. O rok později se o smrti své milované rozpovídal pro Aha! Uvedl, že se s ním přestal stýkat její syn Jakub.

„Od smrti Gábi jsem Kubu neviděl, mrzí mě to. Měl jsem pocit, že si rozumíme,“ uvedl s tím, že doufá, že se mu Jakub ozve.

Herec se nyní již se smrtí své milované smířil, jak nejvíce to šlo. Ale dostihly ho zdravotní problémy. V únoru tohoto roku zkolaboval a musel být převezen na jednotku intenzivní péče do IKEM.

Zda za kolapsem stály jeho problémy se srdcem, či něco jiného, to ví jen jeho nejbližší. Ladislav Frej se nyní společenským akcím vyhýbá, což lze vzhledem k jeho zdravotnímu stavu naprosto pochopit.

Zdroj: Aha!, Blesk

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články