Ladislav Frej má 3 roky po smrti ženy možná novou známost. Zatím ale mlží

od Šárka Cvrkalová
< 1 minuta čtení
Ladislav Frej
Zdroj: Profimedia

Před třemi lety mu zemřela jeho milovaná žena Gábinka, které tehdy bylo 56 let. Teď se vodí za ruku s pohlednou rusovlasou ženou. Ladislav Frej podle médií nechce nový vztah přiznat, zdá se ale, že se ve svých 81 letech znovu zamiloval.

Jeho životní lásku mu vzala rakovina, připomíná Blesk. Pro Freje nebylo snadné se se ztrátou ženy vyrovnat. Proto možná mnoho lidí překvapilo, když byl viděn, jak se vede za ruku s plavovlasou ženou.

Prý je to jen kamarádka

„To jen aby nezabloudila,“ vymlouval se podle serveru Aha! herec poté, co dostal dotaz, zda ji skutečně držel za ruku. Legendární doktor Karel Sova ze seriálu Nemocnice na kraji města nechce přiznat, že by měl novou ženu.

Ta za ním přitom podle serveru Expres přijela i s kufrem a zdá se, že u něho má v plánu na nějaký čas zůstat. Odemkla si tehdy navíc vlastním klíčem.

Spolu s ní byla prý na místě ještě kamarádka, kterou pak žena v doprovodu Freje odvedla do hotelu. Sami pak spolu zašli do jeho domu. Jak chce tohle herec vysvětlit?

Vídá se s ní opakovaně

Ladislav Frej médiím nejprve tvrdil, že je žena manželkou jeho kamaráda. Prý ho požádala o pomoc a on jí jenom vyhověl. Když se redaktoři Aha! ptali, zda to kamarádovi nevadí, odpověděl se smíchem, že vadí.

S plavovlasou ženou byl ale pak Frej viděn ještě několikrát a zdá se, že mu začínají výmluvy docházet. Ačkoli zatím stále trvá na tom, že nikdo nový do jeho života nevstoupil, vypadá to úplně jinak.

Zdroj: Aha!, Expres, Blesk

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články