Ladislav Frej by se rád spojil s bývalou manželkou. Je to matka Anny Polívkové

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
ladislav frej
Zdroj: Profimedia

Je to už bezmála rok a půl, co zemřela herci Ladislavu Frejovi jeho snoubenka Gábina. A jeho v pořadí třetí manželka Evelyna Steimarová je v současné chvíli sama. Osmdesátiletý umělec proto uvažuje, že by se ke své o čtyři roky mladší herecké kolegyni vrátil. Jaký na to má ale názor ona?

Podle Blesku by nebyla proti. „Rád bych se s Evelynou spojil,“ svěřil se Ladislav. Že by opravdu chtěl navázat na vztah, který skončil před 50 lety? Vypadá to, že nejde jenom o vtip. Konec konců i ve svém věku je to fešák a podle Steimarové a se tehdy rozešli v dobrém.

Příčinou byla před lety snaha o miminko, které se ale páru nemohlo narodit. Steimarová otěhotněla s Ladislavem dvakrát, pokaždé se ale dítě narodilo předčasně a bohužel mrtvé. Proto se herečka rozhodla vyzkoušet štěstí jinde, kde se jí zadařilo.

Hned po rozvodu se s ní dal dohromady

Evelyna a Ladislav spolu podle Aha! hráli v divadle. Tam tehdy účinkovala také jeho druhá žena Gabriela Wilhelmová a také jeho budoucí čtvrtá manželka Věra Galatíková. V den, kdy se Frej rozvedl s Wilhelmovou, se hned dal dohromady s Evelynou.

„Tak jsem se na něho tak podívala a řekla si: Seš už volnej, líbíš se mi, ty budeš můj! A byl…“ usmála se ve vzpomínkách Steimarová. Jenomže ani jejich manželství bohužel netrvalo věčně. Bohužel právě kvůli touze po dětech se nakonec rozpadlo.

steimarova polivkova

Zdroj: Profimedia

Když se jim narodily dvě děti mrtvé, nemohli už manželé dál. „Pokaždé v osmém měsíci těhotenství. Byly už vyvinuté a bylo to hodně zlé a bolestivé. Šli jsme okamžitě od sebe,“ vzpomíná na těžké časy Steimarová. „Chápal to. Já strašně moc toužila po dětech. Měli jsme špatný Rh faktor, problémy s krví, nebyli jsme kompatibilní. Ještě že se nám ty děti nenarodily živé, mohly by být úplně dementní!“ děsí se.

I ona měla vztahů celou řadu

Steimarová se odstěhovala a brzy se dala dohromady s textařem Zdeňkem Rytířem. Po čase se potkala s Frejem a ten k velkému překvapení zjistil, že je jeho bývalá žena těhotná. „Já nevěřil svým očím, Evelyna byla těhotná!“ popisoval herec, kterému později herečka Věra Galatíková porodila syna a dceru.

Evelyna, která dříve bývala zamilovaná do Karla Gotta, ale s Rytířem dlouho nezůstala. Nějaký čas žila se Zdeňkem Somrem, později s Bolkem Polívkou. S tím se jí narodila dcera Anička. Dnes je herečka již nějaký ten pátek sama. Ladislav Frej má ale v jejím životě pořád místo.

„Budu ráda, když se mi ozve. Byl to fajn chlap a jsem přesvědčena, že kdyby nám vyšly děti, jsme spolu dodnes,“ svěřila se. „Na to, že je Láďovi osmdesát, je to pořád fešný chlap,“ chválí exmanžela Evelyna. „Měli jsme s Láďou velmi bohatý a nenudný život. Moc ráda bych si s ním teď pokecala,“ přiznala.

Zdroj: Blesk, Aha!

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články