Láďa Hruška si vychytávkami usnadňuje život. Za své recepty se nestydí, pizza ze starých rohlíků je ale moc i na něj

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Lada Hruska
Zdroj: Profimedia

V televizi se proslavil svými vychytávkovými videi a recepty, nad kterými někteří kroutili hlavou, jiní je ale s radostí zkoušeli doma. Láďa Hruška své zkušenosti z televize využívá i ve svém běžném životě. Jeho rady a vychytávky se mu hodí například při zařizování zahrady.

Se zahradničením prý začal už jako malý kluk, píše server Super. Sousedi mu říkali mičurin, protože zachraňoval rostliny a květiny, jichž se druzí zbavovali.

„Křížil jsem je, řízkoval a kultivoval a pak zpátky rozdával sousedům, kteří je k popelnicím vyhazovali,“ přiznal se v rozhovoru.

Už odmalička měl sklony k experimentování, protože rodiče ho nechávali často na zahradě samotného, a on tak na mnoho věcí musel přijít sám.

Hlavní je si usnadnit práci

V minulosti Láďa ukázal lidem, že je důležité umět si usnadnit práci. Nejen jeho vychytávky, ale i recepty tak hodně lidem zlehčovaly život. I když někdy byly pro někoho možná trochu šílené. Stejně si ale Láďa usnadňuje život i doma.

Nemá například rád sekání trávy. A tak si zahradu upravil po svém. „Nerad jsem otrokem čehokoliv, takže ani zahrady, rád si užívám ranní kávu a posezení v miniresortním zákoutí. Je vybetonované, abych nemusel sekat trávu,“ řekl pro Super.

Za své recepty se nestydí

V minulosti ukázal Láďa v televizi hodně receptů. A některé z nich přišly divákům trochu šílené. Například jeho špagetovou pizzu pár lidí ocenilo, velká část z nich si ale klepala na čelo.

„Za žádný z receptů se nestydím. Jednou mi ale přišla pizza ze starých rohlíků. Toto peklo jsem nikdy nezkoušel ani neukazoval lidem,“ svěřil pro iDNES s tím, že některé náměty fanoušků musel odmítat i on – člověk, o kterém si všichni lidé mysleli, že je opravdu šílený.

Nějaké další nápady?

Je považován za kutila, který si poradí se vším možným i nemožným. A jako takový dostal Láďa Hruška nedávno od serveru České důchody dotaz, zda by dokázal poradit důchodcům a seniorům, jak v dnešní složité době ušetřit nějakou tu korunu.

„Myslím, že seniorům nemusím radit, jak šetřit. Se svými životními zkušenostmi by spíše mohli radit oni mladší generaci, jak žít spořivěji. Obecně – neutrácím za zbytečnosti. Ohledně osobních věcí a jídla nakupuji to, co se mi líbí nebo co mi chutná. Rád si občas udělám radost a odměním se. Pak dokážu nad vyšší cenou přimhouřit i oko,“ odpověděl.

Zdroj: iDNES, Super, České důchody

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články