Láďa Hruška se bojí o tatínka. Čeká ho další operace

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
lada hruska
Zdroj: Profimedia

Televizní kutil Láďa Hruška je pro fanoušky známý tím, že jim vždy dokáže vykouzlit úsměv na tváři. Někdy tím, že opravdu vymyslí něco užitečného, jindy minimálně tím, že pobaví něčím, co by jen tak někoho ani nenapadlo vyzkoušet. V poslední době mu ale do smíchu příliš není.

Je těžké bavit ostatní, když vás něco trápí. A Láďa o tom něco ví. Posledních pár týdnů zažívá krušné chvíle. Zdá se totiž, že se jeho rodiny chytla velká smůla, a je otázka, kdy ji konečně opět opustí. Před časem Hruškova maminka bojovala s plicní embolií.

Tu sice nakonec porazila, moderátor si ale na příliš dlouho oddechnout nemohl. Teď totiž zdravotní problémy trápí jeho tatínka. Ten podle informací deníku Aha! skončil před časem v nemocnici a musel na operaci páteře. Nyní čeká na další zákrok.

Bojovník

Tatínek Ládi Hrušky bojuje s revmatismem už delší dobu. Když se k tomu ale přidají ještě psychické problémy, není to žádná legrace. V době, kdy onemocněla Hruškova maminka, nebylo to pro nikoho z rodiny snadné. Všechny trápily velké starosti o ni.

Jakmile se z komplikací dostala, onemocněl pro změnu druhý z jeho rodičů, který v současné době bojuje s problémy hospitalizací v nemocnici. „Táta je bojovník a vyhraje,“ svěřil se Hruška podle Aha! s nadějí v hlase.

Přesto je ale vidět, že pro něho není situace snadná a že se o tatínka hodně bojí. „V poslední době toho bylo tolik, co postihlo naši rodinu, že už vše bereme s nadhledem a věříme v dobrý konec,“ říká Hruška. Přiznává, že i neustále aktuální koronavirová situace mu dělá s ohledem na rodiče starosti.

Převzal povinnosti

Jelikož se v současné době nemůže tatínek věnovat všem věcem, které má normálně na starosti, snaží se Láďa pomáhat, jak se jen dá. Musel za svého otce převzít veškeré zemědělské povinnosti, a není to vůbec snadné, když u toho všeho musí na tátu stále myslet.

„Musel jsme za něj převzít veškeré zemědělské povinnosti. Nemáme žádné lány, ale i na malém poli, kde pěstujeme zeleninu, je práce dost. Tatínka minulý týden odvezli do revmatologického ústavu, kde čeká na další operaci,“ svěřil se Blesku.

Hruška doufá, že bude brzy vše v jeho rodině v pořádku a že nepřijde žádná další rána. Rád by se pro fanoušky opět naplno usmíval a předával jim pozitivní energii tak, jako to dělal dřív. Věří, že tatínek je skutečně silný chlap, který s nemocí vyhraje a vrátí se opět domů k tomu, co miluje nejvíc.

Zdroj: Extra, Aha!, Blesk

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články