Láďa Hruška přinesl návod na prvomájový polibek pod třešní. Jeho partnerka se ale tvářila dost kysele

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
lada hruska
Zdroj: Profimedia

Láďa Hruška má návod úplně na všechno. Ačkoli řada jeho receptů i projektů je podle některých pofidérní, tisíce fanoušků ho milují, mnozí se jím inspirují. Letos ale na prvního máje předvedl svým fanouškům návod na oslavu lásky. Možná na tohle téma i něco natočí?

Láďa Hruška je známý především díky svým receptům. Někteří lidé je považují za legrační a jeho videa sledují se smíchem, pár odvážlivců se podle něho občas dokonce pokouší i vařit. Kromě toho ale Hruška také předvádí různé vychytávky, kterými prý údajně pomáhá lidem usnadňovat život.

I v tomto případě bere jeho videa mnoho lidí s nadhledem a raději se jim jenom zasmějí. Těch pár lidí, kteří je považují za skutečné návody, se nejspíš při jejich zkoušení pak zklame. Tentokrát Láďa přišel s něčím úplně novým: ukázal lidem, jak správně políbit partnerku pod třešní.

Vyrazili mezi lidi

Láďa na svátek práce využil situaci a vyrazil do společnosti. Akci v jednom z pražských parků si užil naplno i díky tomu, že ho doprovázela výtvarnice a umělkyně Bára Fišerová. Kromě toho, že se zdravil s fanoušky a užíval si pozornosti, došlo i na pusu pod třešní.

lada hruska

Zdroj: Profimedia

Láďa se nechal fotografy zvěčnit s Bárou hned na několika fotkách pod rozkvetlou třešní, aby fanouškům ukázal, jak správně na takovou prvomájovou pusu. Fotografie sice krásně zachycuje, co se mezi dvojicí děje, možná by ale nebyl od věci nějaký ten vtipný komentář.

Video tohoto typu by nejspíš řada fanoušků ocenila, pro příště tak Láďovi doporučujeme něco podobného natočit s předstihem, aby se mohli 1. května jeho doporučeními řídit. A pokud jim dá pod třešní nějaká kráska košem, budou vědět, na koho to svést.

Moc nadšeně se netváří

Jak by vypadalo takové video s návodem na romantickou pusu pod třešní, to není jasné, každopádně z fotek to vypadá, že by bylo podobně komické jako Láďova ostatní videa. Na snímku, který se podařil fotografům zachytit, to totiž nevypadá, že by byl pár nadšený.

Bára zadržuje v tvářích vzduch a tváří se kysele, jako kdyby se už nemohla dočkat, až celá chvíle skončí. Láďa zase s rukama v bok vypadá možná až moc sebevědomě, jako kdyby považoval pozitivní reakci své partnerky za samozřejmost. Ve výsledku tak návod možná není úplně přesvědčivý.

Jestli nakonec Hruška příští rok nějaké video natočí, to je zatím ve hvězdách. Minimálně pobavit fanoušky by tím ale mohl. Na druhou stranu je velká šance, že to vezme řada lidí vážně a kvůli Láďovi se pak rozpadne řada vztahů, které mohly bez jeho rad bezpečně fungovat.

Zdroj: Profimedia

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články