Kylie Jenner ukázala všechno a nic. Vyděsila děti svých fanoušků necudnými plavkami

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Kylie Jenner
Zdroj: Shutterstock

Kylie Jenner dovede jakožto modelka lidi zaujmout. Proslavila se v roce 2015, když založila vlastní módní značku, a davy lidí ji znají jako celebritu, která přispěla miliony na charitativní činnost. Roku 2016 se také dostala do žebříčku deseti nejsledovanějších celebrit na instagramu.

A není se čemu divit. Fanoušci milují její humor, její styl i její postavu. Některé fotky jsou trochu odvážnější, a pravděpodobně i díky tomu si získává nové a nové sledující. Po snímcích, které přidala se začátkem letošní plavkové sezóny, nejspíš číslo lidí pravidelně navštěvujících její instagram opět poskočí.

Už samotná zmínka o Kylie Jenner v plavkách by nejspíš řadu lidí přinutila sociální síť otevřít. A to ještě fanoušci netuší, co všechno jim modelka a influencerka ukáže. Snímky, které sdílela se svými sledujícími, jsou totiž velmi odvážné. Nenechte se ale nachytat prvním dojmem.

Prsa na prsou

Kylie si je dobře vědoma toho, že má dokonalou postavu. Proto se nestydí ukázat všechny své přednosti v plavkách. Tedy skoro všechny. Na snímcích, které fanouškům ukázala, to sice na první pohled vypadá, jako kdyby odhalila i své bujné vnady, na ten druhý vám ale dojde, že jde pouze o vtip.

Modelka si totiž k bazénu oblékla bikiny s motivem ženských prsou. Vypadá to tak, jako kdyby své bradavky skutečně vystavila světu na obdiv. Ve skutečnosti ale ty pravé skrývá pod látkou. Úhel fotky, který zvolila, také udělal velkou část práce. Řada fanoušků se tak při pohledu na fotky nejprve hodně podivila.

„Prsa ven,“ napsala modelka stručně k příspěvku a pobavila tak celou řadu sledujících. Pro jistotu přidala snímek hned dvakrát, kdyby náhodou někomu z fanoušků jedna fotka nestačila. Rozdíl mezi fotkami je prakticky jen v tom, že na jedné z nich mává rukama.

Špatná aplikace

Někteří sledující se nejprve vyděsili. Pánové tedy zajásali, ale pak zklamaně pochopili, že jde jen o plavky. Některé ženy však upozornily, že si instagram prohlížejí s dětmi a fotka Kylie mírně zaskočila nejen je, ale i právě jejich ratolesti. Nejspíš měly pak hodně práce s vysvětlováním.

„Tak tady mělo být nějaké upozornění. Nejdřív jsem se lekl, že jsem otevřel špatnou aplikaci,“ zasmál se jeden z fanoušků. „Proč je schováváš, když je stejně ukazuješ?“ ptá se další. Někteří lidé navíc věří tomu, že to, co je pod plavkami, by bylo rozhodně hezčí než to, co je na nich.

Je ale jasné, že v takovém případě by fotka na instagramu dlouho nevydržela a Kylie by rychle o slávu přišla. Podle některých by se nebála ukázat svou postavu tak, jak ji příroda stvořila, bála by se ale, že než by přibyly dva komentáře, fotku by jí síť vymazala.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články