Kristýna Plíšková vyrazila na slunnou dovolenou. V plavkách už rýsující se bříško neschová

od Markéta Krejčí
< 1 minuta čtení
Pliskova Kristyna
Zdroj: Profimedia

Tenisový svět se pravděpodobně může těšit na nového tenistu nebo tenistku. Šťastnou novinku oznámila na začátku prosince Kristýna Plíšková. Ta nyní vyrazila za teplem. Jak je na její zakulacené postavičce vidět, miminku se daří dobře.

Tenistce Kristýně Plíškové, dvojčeti aktuální světové tenisové čtyřky Karolíny Plíškové, se roce 2021 dařilo, a to především v osobním životě.

Svatbu nestihli

Před několika měsíci ji požádal o ruku její partner Dávid Hancko. Kristýna Plíšková celkem nepřekvapivě odpověděla ano. Svatbu ale pár zřejmě zatím odloží.

Na začátku prosince se totiž pochlubil s krásnou novinkou. „Poslední Vánoce ve dvou,“ napsala tenistka k instagramové fotografii, kde se jí pod bílou košilí rýsuje malé bříško.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Kristyna Pliskova (@kristynapliskova)

Čtyřiadvacetiletý Dávid Hancko je fotbalový reprezentant Slovenska. Momentálně je v angažmá na pražské Letné u trenéra Pavla Vrby.

Dovolená na pláži

Pár se rozhodl utéci od mrazů a plískanic. Kristýna tak přidala na svůj instagram několik fotografií, jak si užívá krásného sluníčka na pláži.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Kristyna Pliskova (@kristynapliskova)

Na snímcích v plavkách už jí pomalu vykukuje těhotenské bříško. Přesto si z ní někteří sledující dělají legraci, že vypadá spíše jako kdyby se jen dobře najedla. Většina reakcí ale vyzdvihuje půvab nastávající maminky, která vypadá opravdu krásně a spokojeně.

Konec kariéry?

Plíšková se tak zařadí k dalším slavným tenisovým maminkám. Příkladem je Nicole Vaidišová, Andrea Sestini Hlaváčková, Lucie Šafářová nebo Barbora Strýcová.

Všechny výše zmíněné dámy během těhotenství ukončily svou aktivní kariéru. Sama Plíšková se ještě k tomuto tématu nevyjádřila.

Zdroj: Denik.cz, Instgram,iSport.blesk.cz

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články