Kristýna Plíšková už svého syna vodí na stadion. Tatínkovi fandí přímo z tribuny

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
kristyna pliskova
Zdroj: Nextfoto

Kristýna Plíšková se místo tenisu věnuje hlavně své rodině. Nedávno porodila syna Adama a nyní ukázala, že se nebojí vzít jej na Letnou na fotbalový stadion, kde hraje její manžel Dávid Hancko.

Vypadá to, že tenisové kurty jí vůbec nechybí. Ještě před porodem se stihla vdát za slovenského fotbalistu, který za pražskou Spartu nastupuje již od roku 2019. A právě jemu přišla fandit i s malým miminkem.

Tátovi fandí už od miminka

Adámek se narodil na začátku léta a vypadá to, že si Kristýna užívá mateřství na maximum a vůbec netouží po návratu na kurty. Však také nejlepší umístění zažila v roce 2017, kdy v žebříčku skončila na 35. místě.

V únoru se tajně vdala za svého přítele a otce Adámka Dávida Hancka, který je původem ze Slovenska a již tři roky nastupuje za pražskou Spartu, která má domácí stadion právě na Letné. A z tohoto místa je sdílený snímek na instagramu.

Tenistka k němu napsala pouze: „Watching Daddy,“ a nechala se zvěčnit mezi sedačkami. Na sobě má krátké šaty, je pouze lehce nalíčená a vlasy má sčesané do culíku. Malý Adámek je oblečený pouze do body s dlouhým rukávem.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Kristyna Pliskova (@kristynapliskova)

Adámkovi se svět na stadionu moc nelíbil

Podle jeho výrazu je ale patrné, že si zápas moc neužívá. A i když je Kristýna nalíčená, v jejím obličeji můžete vidět také tu únavu, která doprovází každou maminku s několikaměsíčním dítětem.

V komentáři můžete vidět hlavně prosby o to, aby Hancko zůstal v pražském klubu a nikam neodcházel. Je vidět, že fanoušci milují nejen jeho, ale celou jeho rodinu. U Plíškové na profilu byl aktivní také Michal Hrdlička, který je manželem její sestry Karolíny.

Jestli se vrátí do sportovního světa, ale zatím Kristýna neprozradila. Vzhledem k tomu, jak je Adam ještě malý, si bude rodičovství užívat. A ukazuje to na jiných fotografiích ze soukromí, které sledující mohou vidět.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články