Kristýna Leichtová vyvedla do společnosti svou okouzlující maminku. V záři reflektorů vypadala jako její starší sestra

od Nikol Kolomazníková
< 1 minuta čtení
kristyna leichtova
Zdroj: Profimedia

Na karlovarský festival vyrazila Kristýna Leichtová úplně poprvé a užila si ho na maximum. Pozvání dostala od jednoho z festivalových sponzorů a na červený koberec nevyrazila sama.

Pár dní měla herečka na festivalu i děti, které ale poté předala partnerovi Vojtěchu Štěpánkovi. Na koberci se prošla v jednom z nejvíc sexy modelu, a dokonce prozradila, kde si ho koupila.

Oblečení ze sekáče

Kristýně Leichtové to na červeném koberci moc slušelo. Na sobě měla černobílé šaty s rukavičkami, ve kterých vypadala opravdu smyslně. I ona sama se v něm cítila dobře.

„Jsem v něm šťastná a je z obchodu Pohel úhledu, což je vlastně oblečení s příběhem, jednoduše řečeno second hand. Ale vlastní ho návrhářka, takže tam má zajímavé kousky,“ vysvětlila Kristýna Leichtová pro deník Super.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Týna Le (@kristyna__leichtova)

Také dodala, že si v rámci udržitelnosti šaty mnohem raději jen půjčuje, než aby si je kupovala. Zbytečně se jí pak doma nehromadí.

Na koberci společně s maminkou

Do Karlových Varů na legendární filmový festival vzala herečka svoji okouzlující maminku. Oběma ženám to v záři reflektorů na červeném koberci neskutečně slušelo.

Kristýna na svůj instagram nahrála krátké video, na kterém je právě v doprovodu své maminky. Ta po jejím boku vypadala jako starší sestra.

„Karlovy Vary na červeném koberci. S kým jiným než s maminkou. Děkuji za možnost zažít si tu noblesu. Byl to krásný zážitek!,“ napsala Kristýna na svůj instagram.

Zdroj: Super, Instagram

Autor: Natálie Kabourková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články