Kristýna Leichtová prošla šílenou proměnou. Takto se vám Iva z Comebacku líbit nebude

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Kristýna Leichtová
Zdroj: Profimedia

Barvení vlasů může dopadnout všelijak. Po internetu koluje nespočet zábavných videí, na kterých lidé ukazují své proměny, jež ovšem nedopadly podle jejich představ. Žijeme však jen jednou, proto je potřeba vyzkoušet vše. Stejně tak jako známá česká herečka.

Kristýna Leichtová je česká herečka. Nejvíce se proslavila ve filmu Účastníci zájezdu a v oblíbeném seriálu Comeback. Vystudovala Pražskou konzervatoř a již během studií se objevovala v pražských divadlech.

Změna účesu

Kristýna měla možnost vyzkoušet si pořádnou proměnu. V rámci divadelní hry, kterou aktuálně studuje, si vyzkoušela roli princezny. Sama ovšem zjistila, že změna barvy účesu jí vůbec nesluší. Pro roli je ale očividně schopná udělat vše.

Na svůj instagramový účet přidala video, na kterém se z hnědovlásky stane blondýnou. Na videu můžete vidět proměnu od začátku až do konce. Práce maskérek a kostymérek proměnila herečku v princeznu.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Týna Le (@kristyna__leichtova)

To, že se Kristýně proměna dvakrát nelíbí, potvrdila sama. K příspěvku napsala: „Děkuji za takovou krásnou proměnu. Utvrdilo mě to v tom, že do blond nikdy nepůjdu. Těšte se na výsledek!“

Matka dvou dětí

Herečka žije společně s partnerem Vojtěchem Štěpánkem. Na svět přivedli už dvě ratolesti, dceru Dorotku a Rozárku. S dětmi zažívají nejrůznější dobrodružství, a v minulosti dokonce vyrazili za hranice.

U jednoho z příspěvků, kde Kristýna smutní nad tím, že by se už znovu ráda vydala na dovolenou, popsala jeden spontánní výlet. S partnerem jeli z Opole do Prahy a po cestě to vzali přes Drážďany, kde si dali oběd.

Zajímavostí je, že Kristýna si zvolila zajímavý porod. I přes všechny negativní reakce se rozhodla pro domácí porod, který se stává stále více oblíbeným. Před nedávnem také zasedla jako porotkyně v pořadu Tvoje tvář má známý hlas, již si podle všeho náramně užila.

Kristýně přejeme hodně štěstí a hlavně zdraví celé rodině. Kdo ví, třeba nás v budoucnou překvapí další proměnou nebo třeba na svět přivede dalšího potomka.

Autor: Štěpán Pacík


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články