Kristýna Leichtová postavila dcerám vysněný domeček. Na pomoc si musela přizvat partnera

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
kristyna leichtova
Zdroj: Profimedia

Kristýna Leichtová ví, že často je potřeba vzít situaci do vlastních rukou. Pro své dcery se nedávno pokoušela postavit zahradní domek, jenomže v tomto případě se jí to úplně nevydařilo. Nakonec tak musela požádat o pomoc partnera.

Ačkoli to někdy s muži není snadné, kvůli dětem se dají klidně hned do práce. Během chvíle se tak mohla Leichtová pochlubit na své sociální síti dílem, ze kterého mají dcerky obrovskou radost. Dorotka a Rozárka si od jistého momentu nejspíš nebudou hrát nikde jinde.

„Milý instadeníčku! Neštovice a domeček!“ napsala Leichtová ke svému příspěvku. K prvnímu případu dodala, že měly její holčičky nepříjemné neštovice 14 dní po sobě, naštěstí už je to ale pryč a teď si mohou užívat nového příbytku, který jim vyrostl na zahradě.

Roky přemlouvání

„Ta druhá záležitost nás stála dva roky přemlouvání, jelikož nejsem fanda dětských hřišť, úplně pekelně mě to tam nudí, přála jsem si domeček u nás. Nic se nedělo, tak jsem asi před měsícem vyhrabala ze stodoly starou paletu a různá prkna a jala se to stloukat sama. Hřebíky. Jakože si to udělám doma,“ vysvětlila Kristýna.

Jenže očividně se jí samotné nedařilo a musela přemluvit k pomoci svého partnera. „No a jak jsme teď přijeli na chalupu, chopil se toho sám. Radši. I když já jsem teda hodně zručná,“ pochlubila se. Následně dodala, že to ani tak nešlo podle plánů.

Údajně stavbu domečku odnesla jedna vrtačka, dřevo na stěny je takové, co stodola „dala“, a střecha je ze zbytků starých plechů. „Okýnka jsem kdysi koupila ve výprodeji, ovšem nejsou k nim panty. No nic, to se poddá,“ dodala nakonec stavitelka.

Závěrem pak Kristýna Leichtová napsala, že život je někdy legrace. Pro své děti by prý udělala úplně cokoli a je ráda, že se jim domeček líbí, ačkoli je pofidérní a není to úplně nejkvalitnější práce. Na druhou stranu si ho prý holčičky váží daleko víc, než kdyby jim ho s partnerem koupili.

Nadchla fanoušky

Fotografií, na které si holčičky hrají v malém domečku, Kristýna své fanoušky uchvátila. Obydlí pro děti se všem moc líbí a milými komentáři se to pod snímkem jen hemží. „Krásný domek. Co se týče dětských hřišť, nevěřím, že existuje dospělák, kterého by to tam bavilo. Všichni tam chodíme, jen z lásky k našim dětem, aby se viděli s jinými dětmi,“ vzkázala herečce jedna z fanynek.

Další pak doplnila: „Už jsem si myslela, že jsem divná, když nemusím dětská hřiště.“ Zdá se, že je to ve všech rodinách velmi podobné. Možná tak Kristýna pár lidí inspirovala k tomu, aby svým dětem splnili jejich sen, a to třeba i přesto, že nemohou zahradní domeček koupit.

Zdroj: Expres, Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články