Kristýna Kociánová se nehodlá vyjadřovat k narození dítěte. Novinářům přeje vše dobré

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
kristina kocianova
Zdroj: Profimedia

Kristýna Kociánová se v poslední době potýká s nemilými vzkazy ze strany fanoušků. Většina lidí ji nedokáže odpustit, že přebrala kolegyni Pavle Tomicové manžela, se kterým má teď navíc dítě. O jejím těhotenství se vědělo dlouho, až po porodu ale někteří lidé začali reagovat.


Pro Tomicovou bylo období, kdy se s mužem rozcházela, velmi náročné. Dlouho se nemohla dostat z psychických problémů. Dnes už je sice v pořádku, její fanoušci ale nejspíš nikdy nepřekousnou, co jí kolegyně Kociánová provedla.

Lidé hned potom, co vyšla najevo informace o rozchodu Tomicové s jejím manželem Ondřejem Malým, zaplavili instagram Kociánové hrubými vzkazy a nemilými slovy. Není to ale nic proti tomu, co se děje teď po porodu dítěte.

Manželce to oznámil sám Malý

Když přišel chlapec na svět, Ondřej Malý s Kristýnou Kociánovou se z něj podle informací přátel velmi radovali. To, že se mu narodil syn, oznámil Pavle Tomicové raději její muž sám, aby jí ušetřil některých nepříjemností.

„To, že se jim narodilo dítě, se dozvěděla přímo od Ondřeje. Nechtěl, aby se to dozvěděla až z médií, a tak jí to radši sám zavolal,“ prozradil serveru Aha! kamarád Tomicové.

Podle jeho slov, jelikož o celé věci Pavla věděla a porod očekávala, nebyla herečka nijak zdrcená. Je prý dávno nad věcí. Její fanoušci ale nikoli. Není se tak čemu divit, že Kociánová o porodu příliš nemluví, nejspíš si uvědomuje, že by tím radost lidem nezpůsobila.

Krátké a stručné vyjádření

Server Super se pokoušel získat od Kociánové vyjádření k jejímu porodu. Dočkal se ale jenom krátké a stručné odpovědi: „Díky za zprávu, všichni jsme v pořádku.“ Na jakékoli další dotazy odmítla Kociánová odpovídat.

„Prosím, nezlobte se, víc se nebudeme vyjadřovat… Děkuji za respektování a přeji vše dobré,“ napsala. Z miminka má podle zdrojů z blízkého okolí radost a na svět se usmívá, to ale očividně na usmíření fanoušků nestačí.

V současné době se nejspíš nedá očekávat, že by se na sociálních sítích objevily nějaké fotografie maminky s miminkem. Kociánová si je totiž dobře vědoma, že synovi by její fanoušci úplně nepožehnali, pokouší se si raději užívat chvíle s miminkem a se svým partnerem naplno v rodinném kruhu.

Zdroj: Super, Extra, OnlyU, Aha!

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články