Kristýna Janáčková vyzdvihla výhody Venušiných kuliček. Nebojí se témat, která jsou stále tabu

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Kristyna Janackova
Zdroj: Profimedia

Celebrity se na sociálních sítích svěřují v dnešní době fanouškům se vším. Se svými pracovními zážitky i s děním okolo jejich rodiny. Někdy ale zacházejí do detailů, které už jsou možná příliš. Například se svým intimním životem se nebála svěřit Kristýna Janáčková.


Jednačtyřicetiletá herečka se proslavila svou rolí v seriálu Ordinace v růžové zahradě. Fanoušci ji ale mají rádi i proto, že je poměrně sdílná, a na jejím instagramu tak vždy objeví nějaké zajímavé informace.

Tentokrát na své sociální síti propagovala výhody používání Venušiných kuliček. Zcela bez studu popsala, k čemu je tato sexuální pomůcka dobrá, a ukázala, že se nebojí mluvit o ničem.

Nemusí to být tabu

„Jsou věci, které jsou pro nás stále tabu, protože by to mohlo zavánět přílišnou sexualitou a určitou povrchností v jistém úhlu pohledu společnosti,“ píše v úvodu svého příspěvku Kristýna. Hned ale doplňuje, že ona se takových témat nebojí.

„Ku příkladu se podívejme na pánevní dno ženy. Nejvíce snad dostává zabrat během porodu, po kterém svalstvo zůstává nejvíce ochablé a někdy i poraněné. Pánevní dno můžeme posilovat pravidelným cvičením, ale nemusíme to dělat správně, a můžeme si tak nadělat více škod než užitku. Proto byl pro nás vyvinut pomocník,“ popsala.

Ačkoli se nezmínila o tom, že by měla na mysli právě Venušiny kuličky, je to z příspěvku poměrně jasné a většina fanoušků to pochopila. Hereččina slova proto obdivují a souhlasí s nimi.

Doporučují je i odborníci

Venušiny kuličky jsou sice erotickou pomůckou, podle celé řady odborníků jde ale také o nástroj, který pomáhá ženám posilovat pánevní dno. Jak říká pro OnlyU bývalá zaměstnankyně obchodu s erotickými pomůckami, která si nepřála být jmenována: „Kuličky jsou pozitivním nástrojem pro tělo i duši.“

Server Medical News Today dále uvádí, že Venušiny kuličky jsou vhodné pro osoby po nějaké gynekologické operaci či po porodu. Mohou pomáhat s rekonvalescencí, ale jsou také vynikající prevencí proti problémům s pánevním dnem.

Web Healthline naproti tomu ale upozorňuje, že je třeba se o ně starat, čistit je podle doporučení prodejců a nepoužívat je při zdravotních problémech spojených s intimními partiemi. V případě nedodržování těchto pravidel mohou být pro zdraví nebezpečné.

Zdroj: Instagram, Extra, Healthline, Medical News Today

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články