Kristýna Hrušínská oznámila těhotenství. Odvážné snímky pro časopis fotila už s miminkem v břiše

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
kristyna hrusinska
Zdroj: Nextfoto

Herečka Kristýna Hrušínská je znovu těhotná. S manželem Matějem Balcarem, který je o 6 let mladší, čekají již druhého potomka. K pětiletému Vojtovi tak přibude sestřička, nebo bratříček.

Kromě syna se manželé také starají o fenku Monellu. Nedávno se vydali na dovolenou do Florencie, odkud přišla zpráva, že je herečka znovu těhotná. Ta sdílela fotografii od moře, kde si hladí bříško a usmívá se do objektivu.

Herečka překvapila snímky pro Playboy

Nedávno herečka nafotila velmi odvážné snímky pro časopis Playboy. Při focení ale podle všeho už musela být těhotná. Překvapila tím nejen své fanoušky, ale také svou rodinu. A nyní přišla s další novinkou, tentokrát příjemnější.

K fotografii, kterou sdílela na instagramu, připsala: „Bude veselo. Druhé kolo začíná za tři, dva, jedna…“, usmívá se nastávající maminka. Na sourozence se již těší také pětiletý Vojtík, který svou maminku neustále něco učí, jak přiznala.

V komentářích se objevila mimo jiné i slova od herce Jiřího Mádla, který napsal: „Ježiš, co to je za období? To je nějakej festival bubnů nebo co… Matěj se rozhodl si ty diváky prostě vyrobit,“ čímž rozpoutal vlnu dalších komentářů.

Zatím ale není jasné, jestli to bude holčička, nebo chlapeček. Kristýna ale pro Prima Ženy řekla, že by jí další kluk nevadil. „Já si to užívám. Alespoň mám kolem sebe chlapy, kteří se o mě postarají a budou mě chránit.“

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Kristýna Hrušínská (@hrusinska)

Fanoušci jsou novinkou nadšení

„Nedávno jsme si ale pořídili fenku australského ovčáka, tak to můžeme vzít tak, že se nám domácnost trošku genderově vyvážila,“ směje se. Jediné, co si tak herečka přeje, je být dobrou mámou, což se jí momentálně daří.

A co ji její synek učí? Jsou to věci, které už jako dospělá žena zapomněla. A díky synovi se znovu vrací do dětských let. „Vojtík mě naučil zase jezdit na tobogánech a na horské dráze. To jsem se od základky odnaučila a teď to podstupuji znovu a znovu.“

Zanedlouho si tak může užívat hned dvojnásobnou dávku nejen radostí, ale také starostí. Velkou oporu ale má ve svém manželovi, na kterého se může ve všem spolehnout. Na chvíli sice bude muset opustit herecký svět, ale určitě to nebude na dlouho.

Zdroj: Prima ženy, Instagram

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články