Kristýna Hrušínská je už nepřehlédnutelná. Její těhotenské bříško nabírá na rozměrech

od Denisa Weisová
< 1 minuta čtení
kristyna hrusinska
Zdroj: Nextfoto

Kristýna Hrušínská, která se proslavila hlavně rolí Vandy v seriálu televize Nova Ulice, se pochlubila rostoucím těhotenským bříškem. Je to už nějakou dobu, co těhotenství oznámila, dnes už by tuto skutečnost ale nikdo nepřehlédl. Porod se totiž nekontrolovatelně blíží a břicho nabírá na rozměrech.


Herečka už se dalšího potomka nemůže dočkat

V pořadí druhé dítě, po pětiletém synovi Vojtovi, se dočkává neskrývaného obdivu už před narozením. Fotku na instagramu, na které břicho herečky zabírá téměř polovinu snímku, v komentářích pochválilo množství fanoušků.

Svou reakci přidal i Petr Vacek, její dlouholetý herecký kolega, který v žertu k fotce připsal, že je Kristýna tzv. kouleč válivý.

Herečka si ale s přibývající váhou nedělá hlavu, ostatně jedno těhotenství už má za sebou a nezanechalo na ní žádné dlouhodobé stopy, tedy fyzicky.

Období klidu předtím, než se nový přírůstek do rodiny narodí, si užívá. Při opalování na terase s knihou má blažený výraz. Na druhé kolo mateřství se očividně těší.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Kristýna Hrušínská (@hrusinska)

„Jedno dítko ve školce, druhé spokojeně nabírá síly v bříšku a volné dopoledne. Co z toho plyne? Teráska, sluníčko a knížka. Mějte hezký týden!“ Popřála v popisku fotky svým fanouškům.

Jméno očekávaného potomka ještě není jisté

Se jménem, které by děťátko mělo dostat, se ještě herečka ani její manžel Matěj Balcar nepochlubili. V rozhovoru pro iDNES se ale Matěj vyjádřil, čí zásluhou se jejich první syn jmenuje Vojta.

„Chtěl jsem Davida nebo Marka. Pak přišla Kristýna: ‚A co Alois?‘ Zhrozil jsem se: Co? ‚Anebo Vojta,‘ dodala. Na to jsem bez váhání řekl: ‚Berem Vojtu!‘“

Snad tedy herečka neplánuje jméno Alois použít ani v budoucnu.

Zdroje: iDNES, instagram

Autor: Denisa Weisová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články