Kristýna Frejová zavzpomínala na výročí úmrtí svého nebeského dohazovače Jerryho

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Kristyna Frejova
Zdroj: Nextfoto

Kristýna Frejová před šesti lety přišla o svou spřízněnou duši ve formě kamaráda Jaroslava Šmída, kterému se říkalo Jerry. Právě on jí prý z nebe dohodil jejího současného partnera, se kterým po dlouhé době našla štěstí.

Kristýna Frejová si prošla doslova obdobím pekla, když zůstala sama na dceru Ráchel a chvíli poté jí odešla maminka Věra Galatíková do hvězdného nebe.

Velké psychické potíže vyřešila tmou

Herečka přiznala, že to pro ni bylo těžké období a pomohla jí až terapie tmou. Ta se v poslední době stává velmi oblíbenou, ale není pro každého.

Jste zavření v tmavé místnosti, sami, bez jakékoliv techniky. A máte tak prostor přemýšlet nad vším. A herečce to pomohlo překonat velké psychické potíže.

Také se pak pustila do aktivního života a začala sjíždět řeky a lézt po stěnách. A právě sjíždění řek jí přivedlo do života nového přítele.

Rychloseznamka z nebe

Se svým kamarádem Jaroslavem Šmídem, kterému se neřeklo jinak než Jerry, chodila na oblíbené místo. Když pak Jerry zemřel na přechozený zápal plic, chodila sem herečka na svého kamaráda vzpomínat.

„Přijeli jsme do takového skvělého kempu, který se jmenuje U Veverek, a tam já jsem chytla takovou nostalgickou náladu, protože tady jsme s Jerrym zažili spoustu krásných věcí, strašně srandy a vždycky jsme tam pili zelenou,“ prozradila Frejová, jak začalo její setkání s novým partnerem.

Jerry byl moderátorem rychloseznamky a dle Frejové jí jednu takovou rychloseznamku udělal i z nebe.

„Tak jsme si u okénka dali zelenou, vedle seděli sympatičtí kluci a říkali, že nás pozvou na panáka, tak jsme tedy pili celý večer a vlastně pil celý kemp. Vlastně jsme pili na Jerryho a od té doby jsem vlastně se svým přítelem Honzou. Takže tomu říkám, že to byla Jerryho nebeská seznamka,“ dodala herečka k seznámení.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Kristýna Frejová (@tyna_frej)

Kiss Jerry

Náhlé úmrtí moderátora a herce Jerryho tehdy zasáhlo mnoho jeho přátel. A Kristýna Frejová se stále nedokáže z této ztráty vzpamatovat.

„Dnes v 16:00 to bylo šest let, kdy přišla ta nepochopitelná zpráva, že už jsi jinde. Ještě dva dny předtím jsem za Tebou byla v nemocnici, a když jsem vstupovala do Tvýho pokoje, volala jsem od dveří: Tak, šulinka dohonit, je tu dámská návštěva. A Ty ses nezasmál a já věděla, že je všechno špatně,“ napsala herečka k šestému výročí hercova úmrtí.

Že k sobě herci měli velmi blízko, dokazuje i zbytek vzpomínek herečky, která Jerryho označuje za svého „záchranáře“ či za svou pravdu o ní.

„Myslim na Tebe, Jerry… moc,“ končí herečka dojemnou vzpomínku na svého nebeského dohazovače.

Zdroje: Naše hvězdy, Super, Instagram

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články