Kristina Kloubková se před deseti lety stala matkou. Dcerka je její dokonalou kopií

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
kristina kloubkova
Zdroj: Nextfoto

Kristina Kloubková je moderátorkou nejen televizních zpráv, ale s kolegou připravuje také pravidelný magazín Víkend, kde se dozvíte zajímavosti od nás i ze světa.

Je také matkou dnes již desetileté dcery Jasmíny, se kterou si skvěle rozumí. Navíc s nimi žije tanečník Václav Kuneš, s nímž Kloubková neprožívala pouze šťastné chvíle. Jak to ale vypadá, dnes je jejich vztah v pořádku a užívají si jeden druhého.

Oslavenkyně je malá kopie své maminky

„Dnes je to 10 let, co jsem mámou, a přestože se spousta věcí stále mění, mnohé zůstává stejné. Miluju ji a všechno je poprvé. Krásný den a vše nejlepší nejen dnešním oslavencům přeji,“ napsala moderátorka k několika fotografiím na instagramu.

Je na nich se svou desetiletou dcerou, kterou nade vše miluje. První snímek fotila sama Kloubková, jsou na něm sice vidět, ale fotka je trochu rozmazaná. Vypadají ovšem obě úplně stejně, dokonce mají i velmi podobný výraz.

Jasmína se rozhodně „pomámila“, což dokazuje poslední fotografie. Na té už jsou vidět také balonky, které na žádné oslavě nemohou chybět. Kloubková navíc patří mezi ženy, které se na sociálních sítích nebojí ukázat nenalíčené.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený kristina kloubkova (@kristinakloubkova)

Rozchod a návrat k příteli

Nicméně jí to velmi sluší a sama přiznala, že doma se moc nelíčí, protože v práci používá výrazný make-up, který jde velmi těžko dolů. Ráda si tak od všeho odpočine a fanynkám radí, jak se správně odlíčit a které krémy jsou kvalitní.

Snad v jejích stopách půjde také Jasmína. Už nyní mají stejně vlnité vlasy, o které je třeba také pečovat. Mezi snímky z oslavy je jeden, na kterém je Kloubková před mnoha lety a malá Jasmínka se jí drží jako klíště.

Kristina ale vůbec nestárne. Možná jí přibyly nějaké vrásky, rozhodně však stárne pomaleji než její vrstevnice. Její vztah s Kunešem byl sice jako na houpačce, nakonec ovšem našli společnou řeč, a to nejen ohledně výchovy dětí. Také Jasmína má s tanečníkem dobré vztahy.

Navíc Kloubková oceňuje, že ji partner pomáhá v domácnosti. Od rozchodu s otcem Jasmíny byla dlouho bez partnera a zvykla si na to, že si všechno dělá sama. „Když přijedu z práce a je uvařeno, nakoupeno a vypráno – tak wow, je to úžasné! Vašík mi dělá radost velmi často i jinak, třeba květinou,“ uvedl server Blesk pro ženy.

Zdroj: Instagram, Blesk pro ženy

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články