Krásu mají prostě v rodině. Tereze Maxové šlape v modelingu na paty její neteř Sofie

od Denisa Weisová
2 minuty čtení
tereza maxova
Zdroj: Nextfoto

Na finále soutěže Schwarzkopf Elite Model Look slavnou modelku letos doprovodila čtrnáctiletá neteř Sofie. V loňské kampani Kláry Nademlýnské totiž neušla zrakům ředitele soutěže. Ředitel Saša Jány ji následně na finále osobně pozval. Je si totiž jistý, že mladou slečnu čeká v modelingu zářná kariéra, a podle jeho slov je důležité, aby věděla, jak její potenciální agentura funguje.


Budoucnost se jí už rýsuje

Zde si budoucí modelky povšimla mimo jiné i ředitelka společnosti Elite London, slavné anglické modelingové agentury, Miranda C. Speransky.

„Nemusel jsem ji na Sofii upozorňovat. Sama si jí všimla. Dala mi za pravdu, že Sofie splňuje veškeré atributy, které by modelka Elite měla mít,“ pravil Jány pro Super.

Podobně jako dcera Terezy a Buraka Oymena, Mína, která křivky a půvab taktéž po mamince zdědila, je tak pod drobnohledem mnoha českých modelingových agentur.

Společně se tyto tři krásky ukázaly v dubnu tohoto roku na autorské módní přehlídce Chatty. Tereza Maxová prohlásila, že si tuto akci společně s holkami moc užily. Ocenily prý jak krásné prostory pražské Kunsthalle, tak také rozmanitost modelek, které se na mole sešly, a atmosféru celé akce.

tereza_maxova_sofie

Zdroj: Jan Handrejch / Právo / Profimedia

Start kariéry obou mladých modelek

Už víc než před rokem jsme mohly Terezu, Mínu i Sofii vidět pózovat na už zmíněné společné kampani Kláry Nademlýnské, která je už dlouhé roky dvorní módní návrhářkou Maxové. Tohle bylo však první „rodinné“ focení, kde se zapojily i mladé členky její rodiny.

Nademlýnská touto kampaní chtěla dokázat, že některé modely si mohou obléknout ženy jakéhokoliv věku. Na některých fotkách se dokonce objevila i máma Terezy. Vyjádřila se také v rozhovoru pro Blesk, že holky si své první focení moc užily a byl to pro ně skvělý zážitek.

Budeme tedy doufat, že slečnám nadšení pro modeling vydrží i do budoucnosti a my se budeme moct jejich krásou pokochat i v dospělosti.

Zdroj: Blesk, Super

Autor: Denisa Weisová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články