Krásná žena Luďka Soboty řekla, jak vypadá jejich manželství po 40 letech. Promluvila i o hercově zdraví

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
ludek sobota
Zdroj: Profimedia

Luděk Sobota je sice starší muž, ale rád vždy chodil do společnosti v doprovodu své milované ženy Adriany. Ta se nyní na večírcích ukazuje sama, a fanoušci se tak ptají, jestli není oblíbený herec nemocný.

Už dříve přiznal zdravotní problémy, jeho manželka ale pro expres.cz vysvětila, jak na tom nyní je její muž se zdravím. Komik se neukázal ani na premiéře filmu Karel, Adriana přišla sama také na křest knihy zpěvačky Marie Pojkarové.

Proč se Luďkovi nechce do společnosti?

Jeho „zmizení“ ze společenského života musela Adriana vysvětlit. „Naštěstí je zdravý, nic se s manželem neděje. Dokonce jsme včera byli i spolu hrát v divadle, je v pořádku. Napsal i knihu a chystá křest,“ svěřila se.

„On je takový trošku morous, do společnosti moc nechodí, nemá to rád. Já jsem jeho pravý opak, já to miluju, takže mě rád pustí ven, aby měl klid,“ řekla se smíchem manželka slavného komika.

ludek sobota manzelka

Zdroj: Profimedia

Již před dvěma lety Luděk prodělal operaci břicha, tenkrát byl jeho stav vážný. Sobota trpěl velkými bolestmi a musel skončit se svým oblíbeným tenisem. Už dříve si stěžoval, že nemůže dělat nic kromě plavání.

Adriana je ve vztahu s Luďkem spokojená

„Nemohu sportovat, s tenisem jsem definitivně skončil. Jediné, co mohu, tak plavat. Při náročnějším fyzickém pohybu mám totiž nepříjemné bolesti. Trpím, i když hraji v divadle,“ sdělil Luděk. Letos oslavil se svou manželkou rubínovou svatbu, což znamená 40 let v manželském svazku.

„Ani jednou mě nenapadlo Luďka opustit. Je nám spolu dobře, dříve jsme spolu hráli třeba tenis, měli společné koníčky, teď už kvůli věku je toho méně. Samozřejmě tak dlouhodobý vztah potřebuje velkou dávku tolerance a musíte si dát prostor i sami pro sebe, aby si ten druhý mohl dělat, co chtěl. Ale samozřejmě v rámci mezí,“ sdělila Adriana.

K jejich výročí jim popřál i jejich syn. V poslední době se také hodně mluví o polyarmoních vztazích, ke kterým se mnohé páry přiznávají. Jak to vidí Adriana? „Já za to nikoho neodsuzuji, ať si každý dělá to, jak mu to vyhovuje, ale já bych to doma nechtěla,“ vyjádřila se.

Zdroj: expres.cz

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články