Krásná Markéta Hrubešová na dovolené. Její sledující by si ji nejraději nechali zarámovat

od Markéta Krejčí
< 1 minuta čtení
Hrubesova Marketa
Zdroj: Profimedia

Řecko je jednou z nejoblíbenějších dovolenkových destinací u nás. Své o tom ví i herečka a kuchařka Markéta Hrubešová. Ta tam vyrazila s celou rodinou. Na instagramu se pak pochlubila fotkou s mořským zátiším, kde jí to velice sluší.


Markéta Hrubešová využila pauzy ve svých pracovních povinnostech a odjela se svou rodinou na dovolenou do slunného Řecka.

Je stále nádherná

Svým instagramovým sledujícím se tak téměř denně chlubí fotkami z pláže. Ti nemohou uvěřit tomu, jak to Markétě strašně sluší.

Na svých 50 let tato zrzavá kráska v žádném případě nevypadá. Potvrdila to i naposledy přidanou fotkou, ke které napsala popisek: „Slov netřeba. Jen vnímat krásu okamžiku.“

Na snímku je vidět nejen krása okamžiku, ale také krása ženy. Markéta je zachycena v bílé košili a zcela bez líčení a vypadá zkrátka nádherně.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Marketa Hrubesova (@marketahrubesova)

Poklona od fanoušků i kolegyně

Její sledující pod snímkem nešetřili poklonami. „Stále nádherná žena,“ napsal fanoušek Petr. Další zase napsal, že by si fotografii nejraději nechal zarámovat.

Přidala se i Markétina herecká kolegyně Tereza Brodská. „Skvělá fotka! Děsně ti to sluší,“ napsala do komentářů pod snímkem.

Píše knihy pro děti

Herečka se naposledy objevila v seriálu Slunečná. Markéta se ale kromě herectví věnuje i jiné vášni, tou je pro ni vaření. Dokonce jej chce přiblížit i dětem.

„Vydala jsem proto také dvě knížky právě pro děti, kde najdou i recepty. Chtěla bych, aby zase rodiny společně stolovaly, teď na to nemá nikdo čas a je to velká škoda,“ vysvětlila nedávno webu ŽivotvČesku.

Zdroj: Instagram, ŽivotvČesku

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články