Krásná Hana Mašlíková nelituje menších prsou. Budete chtít srovnávací snímky

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
hana maslikova
Zdroj: Profimedia

Že je Hanka Mašlíková oblíbenou modelkou, není třeba potvrzovat – to umí ona sama. Na sociálních sítích se ráda pochlubí fotografiemi nejen od profesionálů.

Mašlíková je maminkou syna Andrease, se kterým se snaží užít každý den. Bere ho na různé výlety, stejně jako svého manžela, ke kterému se po roce odluky znovu vrátila. Nenechala tak na pochybách nikoho ze svých fanoušků, ani dotěrná média.

Drbny mohly řešit, koho vedle sebe Hanka má

Po rozchodu se svým manželem se Hana uzavřela před světem a ze svého soukromí toho příliš neprozrazovala. To se ale změnilo během konce loňského roku, kdy přiznala, že je znovu zadaná.

„Zjistila jsem, že jsem Andreaskovi nemohla vybrat lepšího tátu, a jak to bude, se uvidí. Stává se to, že se k sobě páry vrátí. Já sama pocházím z úplné rodiny a to bych také ráda dopřála synovi,“ řekla již dříve pro Blesk.

Nyní se potvrdilo, že má po svém boku opravdu svého manžela. Nebojí se s ním ukazovat na veřejnosti a dává tipy fanouškům na různá místa, kam se dá jít na romantickou schůzku. Chce svému synovu dopřát úplnou rodinu, kterou měla ona sama.

Na svůj instagram umístila profesionální snímek, na kterém jí to neskutečně sluší. Leží v posteli s nebesy, na sobě má průhledné šedé šaty s hvězdami. Do výstřihu se jí její chlouba téměř nevejde, přitom měla modelka ještě o dvě čísla větší prsa.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Hana Mašlíková (@hanamaslikova)

Raději menší prsa, která se budou vejít do šatů

Zaplať pánbůh, že jsem ty moje holky nechala po narození Andreaska o 2 čísla zmenšit. Když vidím ten nadupaný dekolt, tak nechápu, že jsem tam toho měla víc. Toť postřeh o prsinách,“ připsala ke snímku se svým typickým humorem.

„Chápu, že byste bez této informace měli i tak hezký víkend, ale jste jednou instarodina, takže se vám potřebuji vykecat,“ doplnila nakonec a fanoušci jí samozřejmě nemohli napsat nic jiného, než že jí to neskutečně sekne.

Objevil se také komentář, ve kterém fanynka píše, že nebude trvat dlouho a lidé si začnou hledat fotografie, jak vypadala v těhotenství. Většinou jí ale fanoušci pochválili nejen šaty, ale také prsa, která u Hanky vypadají velmi dobře. Vděčí tomu nejen plastické úpravě, ale také správnému jídelníčku.

Zdroj: blesk.cz, Instagram

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články