Krásná dcera Jiřího Dvořáka nosí holter. V tak mladém věku má na těle dráty

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
jiri dvorak
Zdroj: Profimedia

Anna Dvořáková, dcera Barbory Munzarové a Jiřího Dvořáka, vyděsila fanoušky na svém Instagramu. Velmi ráda se ukazuje na fotografiích i videích, její dokonalá postava a sympatický obličej jsou obvykle něčím, co každého uchvátí. Tentokrát ale mnohé zaskočila.

Ve svých Instastories se totiž objevila ověnčená dráty a ukázala elektrody nalepené na svém hrudníku. Ty jsou napojeny na přenosný EKG přístroj. Mnoho lidí tak hned samozřejmě zajímalo, jaké problémy v tak mladém věku herečka má. Ona ale řeší situaci s humorem.

Přístroj známý jako Holterovo ambulantní monitorování EKG monitoruje pacienta a umožňuje lékařům mít přehled o tom, co se s jeho tělem děje. Proč přesně ale k něčemu takovém u Anny Dvořákové došlo, jasné není. Fanoušky může uklidnit to, že se usmívá.

Talent po rodičích

Anna Dvořáková po svých rodičích zdědila kupu talentu. Jde v jejich šlépějích a věnuje se herectví, moderování i tanci. V seriálu Hlava medúzy se například objevila po boku svého otce, který si tu zahrál hlavní roli. Vypadá to, že prozatím jí její zdravotní problémy nebrání v herectví.

anna dvorakova

Zdroj: Profimedia

„Přiznávám, že mě hraní opravdu baví. Sice ještě tolik vlastních zkušeností nemám, ale pohybuji se mezi divadlem a filmem odmalička a vždy mě to přitahovalo. Tak uvidíme,“ svěřila se kdysi Anna Blesku. A prozatím to vypadá, že si za svými slovy stojí.

Kromě toho, že se věnuje kariéře v šoubyznysu, komunikuje pravidelně se svými fanoušky na sociálních sítích. Tam také přidala video s přístrojem, který vypadá na první pohled děsivě, a mnoho lidí se tak nejspíš začalo o Annu obávat. Přeci jen se narodila v roce 2002, takže je velmi mladá.

Plně nabitá

Ačkoli vypadají elektrody a dráty na těle Dvořákové děsivě a oproti běžným fotografiím, na kterých vystavuje svou krásnou postavu, tak Anna fanoušky vyděsila, ona sama se usmívá a snaží se brát celou věc hodně s nadhledem. V instastories popsala přístroj skoro jako svého nejlepšího kamaráda.

„Dobře, vypadá to, že jsem plně nabitá. Takže si ty věci nechám teď dát pryč, protože moje baterky jsou plně nabité, aby fungovaly do konce mého života,“ popsala s humorem a nadsázkou herečka a ukázala, jak si z těla elektrody sundává.

Je vidět, že fanoušky má i v zahraničí, proto se informacemi o svém problému podělila raději v angličtině. Přidala k videu několik speciálních filtrů, aby i s dráty na těle podtrhla svou krásu a ačkoli celé řadě fanoušků nejspíš zamotala hlavu tím, co jí trápí, určitě jsou rádi za nový příspěvek. Už teď jistě netrpělivě čekají na další, ve kterém třeba vysvětlí Dvořáková víc.

Zdroj: Blesk, Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články