Krach manželství Terezy Kostkové předpověděla její herecká kolegyně, které s ní zahýbal. Došlo na její slova

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Tereza Kostkova
Zdroj: Profimedia

Oblíbená herečka a moderátorka Tereza Kostková bývá ozdobou každé události, na kterou je pozvaná. Rozdává úsměvy na všechny strany a její pozitivní nálada je všudypřítomná. V roce 2015 jí však do zpěvu moc nebylo, protože končilo její manželství s režisérem Petrem Kracíkem.

Petr Kracík má pro krásné ženy slabost, a tak se nelze divit, že se pro něj jednalo již o třetí rozvod. Nic to však nemění na tom, že to byl pro herečku velmi bolestný moment.

Rozchod jim předpověděla Gajerová

Zamilovaná herečka měla klapky na očích a nevšímala si skutečnosti, že má režisér již 5 dětí s třemi různými ženami. Její zamilovanost dokonce byla tak velká, že se netrápila skutečností, že její vyvolený žije již 17 let s jinou ženou.

Veronika Gajerová, se kterou má režisér syna Kryštofa a dceru Elišku, čekala na slibovanou svatbu v kostele. Místo toho se dočkala rozchodu, za kterým stála právě Tereza Kostková. S tou se za jejími zády Kracík již nějaký čas scházel.

„Petr mi nic neřekl, ale já tušila, že se něco děje. A v momentě, kdy jsem začala víc pátrat, jsem se začala i více dozvídat. Asi nejhorší na tom bylo to jeho lhaní, mlžení, že od nás několikrát odešel a zase se vrátil, až jsem nakonec řekla dost,“ zavzpomínala na těžké časy Gajerová.

Po zjištění, kdo stojí za krachem její vztahu, napsala dokonce Kostkové SMS. „Opustí i tebe! Vzpomeneš si na mě!“ A nejspíše si nakonec opravdu vzpomněla.

Krizi neustáli

Na rozdíl od Veroniky se Tereza Kostková svatby dočkala. Ve vztahu se ale začaly objevovat neshody, které vedly ke krizi v roce 2013. Tehdy manželé žili nějaký čas odděleně, ale pak se k sobě nakonec vrátili.

V roce 2015 pak definitivně vztah ukončili a v roce 2016 se rozvedli. Vzhledem k hercově minulosti se samozřejmě začalo ihned spekulovat o tom, že za rozvodem stojí jiná žena.

„Není za tím nikdo třetí. Ani z jedné strany,“ vyvracela tyto spekulace Kostková a dodávala, že měli oba snahu udržet rodinu, ale už to dále nešlo.

„Po upřímném oboustranném pokusu jsme se na podzim dohodli, že bude lepší najít jiné řešení a jinou cestu. Na konci roku jsme to potvrdili i oficiálně,“ dodala ke vztahu, ze kterého vzešel syn Tonda.

Nakonec tedy opravdu došlo na slova Veroniky Gajerové a Tereza Kostková skončila sama. Z těžkého období se však brzy vzpamatovala a nyní již opět září na každé akci jako sluníčko.

Po rozvodu potkala svého současného manžela Jakuba Nvotu a půl roku po seznámení se podruhé vdala. Po jeho boku se cítí šťastná, a dokonce mluví o tom, že pokud by přišlo těhotenství, určitě by do toho šla, ačkoliv jí je již přes 40.

Zdroje: Blesk, Aha!

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články