Kordula Stropnická randí půl roku s mladíkem Damianem. Je to její první velká láska

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Kordula Stropnicka pritel
Zdroj: Profimedia

Už přes půl roku randí dcera Veroniky Žilkové s pohledným mladíkem Damianem. Kordula Stropnická přiznává, že ze začátku vztah nebyl snadný, teď je ale se svou úplně první láskou šťastná.

Společně strávili loňské vánoční svátky a byli spolu i na silvestra. Už tehdy bylo podle serveru Blesk jasně vidět, že Kordula svou lásku velmi intenzivně prožívá. A o tři měsíce později tomu není jinak.

Společně na zápase

Kordula se nedávno objevila v publiku na akci Clash of the Stars. Je milovnicí bojových zápasů a nemohla tak samozřejmě událost vynechat. Společně s ní vyrazila i její starší sestra Agáta Hanychová a právě přítel Damian.

Ten se se svou dívkou barevně sladil a po jejím boku vyloženě zářil, uvádí Extra. Clash of the Stars byla vlastně první akce, na kterou kdysi Kordula svého přítele vyvedla. Tehdy ale neseděl vedle ní, a média si proto dvojice moc nevšímala. Letos tomu bylo jinak.

Prošli si hádkami i slzami

Dlouho o svém vztahu nemluvila, teď se ale rozpovídala v rozhovoru pro Super. Kordula Stropnická přiznala, že ze začátku to s Damianem nebylo jednoduché. Prošli si prý nejednou hádkou, několikrát kvůli němu plakala.

„Ano, jsme pořád spolu. Už to drží docela dlouho. Je to moje první láska,“ uvedla nyní. „Byl to docela dlouhý proces. Známe se tři roky. Začalo to dětinsky s brekem, hádkami, zlomeným srdcem. Před půl rokem jsme to dali dohromady a je to hezké,“ popsala.

Damian podle serveru Super pochází ze zámožné rodiny. Má k dispozici automobil za několik milionů, oblečení nakupuje jen v těch nejdražších podnicích v Praze. Není se tak čemu divit, že se po jeho boku má Kordula velmi dobře.

Na akcích, kde se se svým přítelem objevuje, je vidět, že je skutečně šťastná. Mnoho lidí jim lásku přeje a doufají, že jim vydrží dlouhé roky. Sama mladá kráska tomu nyní jistě věří. Už teď se tak fanoušci těší, při jaké příležitosti se dvojice ukáže ve společnosti příště.

Zdroj: Blesk, Super, Extra

Autor: Šárka Cvrkalová

 


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články