KOMENTÁŘ: Zmizí oblečené celebrity ze sociálních sítí úplně? Stále více českých žen se nebojí ukázat nahotu

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Olga Menzelova
Zdroj: Jakub Poláček / CNC / Profimedia

Když dříve chtěli muži vidět slavné nahé ženy, museli si koupit Playboye. Dnes jim stačí otevřít instagram. Celá řada českých celebrit se nebojí své tělo ukázat. Je sice pravda, že běžné sociální sítě nejsou OnlyFans, takže na nich neuvidíte úplně všechno, některé snímky jsou ale už poměrně na hranici.

Že se některé slavné osobnosti nestydí za své tělo, je sice velmi sympatické, jenomže v poslední době už je skoro div najít na instagramu fotku, na které jsou celebrity oblečené. A nemluvíme pouze o snímcích ve spodním prádle nebo v plavkách. Ženy někdy své intimní partie zakrývají jen způsobem, jakým na snímcích pózují.

Tohle už je příliš

U některých celebrit by člověk možná nahotu čekal, přesto ale mnohdy zacházejí za hranice. Aneta Krejčíková se ukázala v menstruačních kalhotkách, což by se ještě dalo pochopit. Před natáčením nahých scén si ale údajně vždy musí dát panáka. Kolik si jich asi dala před vyfocením téhle fotky na instagram?

Berenika Kohoutová se ukázala nahá i ve filmech, takže nikoho odvážné fotky na sociální síti nepřekvapí. Ale nebála se prozradit ze svého osobního života něco navíc. V roce 2019 například sdílela na své sociální síti fotografii, na které leží nahá v posteli i se dvěma vibrátory.

Spisovatelka Radka Třeštíková se prý jen chtěla pochlubit, jak má doma uklizeno. V odrazu naleštěné konvičky ale ukázala daleko víc. V dalším příspěvku už pak svou nahotu za žádné nádobí neschovávala a ukázala se rovnou v celé své kráse na posteli.

Nahoty se nebojí ani Menzelová

Přidat se ke sdílení nahých fotek měla tendenci i Olga Menzelová. Ta sdílela fotku, u které poděkovala za všechna přání k 46. narozeninám. A i když mnoho lidí podotklo, že má na svůj věk dokonalou postavu, našlo se také pár těch, kteří si neodpustili kritiku.

Podle některých lidí by se daly narozeniny v tomto věku oslavit i vkusnější fotkou. Některé osobnosti nemají zapotřebí se na sociálních sítích prezentovat touto formou, a právě u Menzelové to mnohé překvapilo.

Nicméně instagram se čím dál více podobá online Playboyi, takže kdo ví, u kterých celebrit se dočkáme nahoty příště. A pokud si chcete prohlédnout snímky oblečených žen českého showbyznysu, jděte si je užít, dokud ještě máte možnost. Časem možná zmizí ze sítí úplně…

Zdroj: Blesk, Super, Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články