KOMENTÁŘ: Radka Třeštíková opět provokuje nahotou. Rozjela snad nový způsob propagace své knihy?

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Radka Trestikova
Zdroj: Profimedia

Radka Třeštíková je úspěšná česká spisovatelka, ale v poslední době to spíše vypadá, že přesedlala na novou profesi provokující influencerky.

Tento text je komentářem autorky. 

Její poslední kniha Kde jsi, když nejsi vypráví o rozchodu, a sama Radka připustila, že v ní použila vzpomínky na hádky s bývalým manželem.

Poslední román není terapií za rozvod

Při psaní knihy však měla již téma rozchodu zpracované, a tedy pro ni psaní románu nebylo žádnou terapií po rozchodu.

Bývalí manželé se dokonce byli schopni dohodnout na styku s dětmi – a to v jejich nejlepším zájmu.

„Máme to na dohodě. Nechali jsme děti, aby si vybíraly, kde zrovna chtějí být. Do budoucna to asi není nejschůdnější cesta, protože já i Tomáš potřebujeme větší pravidelnost a řád,“ popsala, jak to aktuálně mají.

Každá životní událost nás ale změní a změnilo se i Radčino vystupování na jejím instagramu. Otázkou je, zda k lepšímu. A také čeho tím chce spisovatelka dosáhnout.

Nové PR?

Společenský život této spisovatelky je v poslední době velice zajímavý. Kam přijde, vyvolá poprask. Svým vystupováním a zejména outfity.

Když nemá prostor provokovat ve společnosti, využívá k tomu v poslední době svůj instagram. Ne všem jejím fanouškům je to však po chuti.

„Díky, Radko, že jste tak ochotně převzala štafetu po Kačce Kristelové a bavíte celý národ. Díky, díky!“ napsal například jeden ze sledujících pod fotku, na níž spisovatelka ukazuje své pozadí v tangách.

Poukázal tak na skutečnost, že místo toho, aby se o spisovatelce psalo v souvislosti s jejími knihami, spíše se o ní píše v souvislosti s jejím exhibistickým chováním.

Kdo ví, třeba je toto nový způsob, jak ke svým knihám přitáhnout nové čtenáře. Zatím to však dle komentářů vypadá, že Třeštíková přitáhne na svůj profil mnoho sledujících mužů, kterým tak úplně o čtení nejde.

Na druhou stranu, její dokonalá postava k tomu skoro až nahrává, takže třeba to má Radka dobře promyšlené?

Zdroje: Marianne, Instagram

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články