KOMENTÁŘ: Ráchel Karnížová si dovolila po 4 měsících po napadení hledat lásku, no a? Každý si léčí duši jinak

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Zdroj: archiv TV Nova
Zdroj: archiv TV Nova

Před čtyřmi měsíci šokovala finalistka Miss Universe Ráchel Karnížová své sledující na instagramu fotkou s obličejem od krve a prohlášením, že byla napadena svým partnerem Tomášem Drahošem. Nyní překvapila rychlou rekonvalescencí a účastí v reality show Love Island. Tady prý něco nehraje.

Tento text je komentářem autorky. 

Svěřit se s každým trápením na sociálních sítích není úplně nejlepší nápad, protože vám sociální sítě všechno vrátí i s úroky. To nyní pochopila i Ráchel.

Přiznávám se k tomu, co jsem neudělal

Byla to velká láska, která skončila napadením. Alespoň takto to popisuje modelka. Její tehdejší partner Tomáš Drahoš alias Tomy Kotty ji měl napadnout u ní doma a zdemolovat byt.

„Hodil mě do vany, kde jsem se uhodila do hlavy, pak mě z ní vytáhl a táhl mě za vlasy přes celý byt. Kopal mě, fackoval a nadával do ku*ev. Věděla jsem, že začalo peklo. Zase tahání za vlasy, křik, roztrhal mi kalhoty a na sílu do mě píchal prsty. Pak mi rozházel věci v celém bytě a zničil dveře,“ popsala hrůzné momenty, které doplnila fotografiíí.

Tomy se ke všemu přiznal a sypal si popel na hlavu. Ale následně si vlastně nebyl jistý, k čemu se to doznal, a nakonec se vlastně nepřiznal k ničemu.

Ráchel to nevzdala, podala trestní oznámení, ale zatím se nedočkala výsledku. Mezitím se dle serveru Blesk měla ozvat další bývalá přítelkyně Tomyho se stejnou zkušeností.

Bude hledat lásku

Celá situace je dle modelčiných vyjádření těžká. A to i s ohledem na to, že policie stále nedospěla k závěru.

Ráchel se však rozhodla, že nebude sedět doma a čekat, jak vše dopadne, a najde novou lásku. A to rovnou přes reality show Love Island.

„Do Love Islandu se přihlásila kvůli tomu, aby překonala své hranice,“ píše se u jejího medailonku.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený 🔥RACHEL♌️ (@rachellkka)

Tady prý něco nehraje

Novinkou se modelka pochlubila i na instagramu a některé své fanoušky tím zaskočila.

„Na to, že přednedávnem byla zbitá, znásilněná a strašně utrápená, se raz dva posbírala,“ píše například jedna ze sledujících.

A ani další si nebere servítky: „Holka, co byla před čtvrt rokem znásilněna, si jde hledat lásku? Boha, to je komedie“.

Další pak upozorňují například na rozhovor, ve kterém uvedla, že po zkušenosti s Tomym nebude žádného partnera hledat.

Komentářů, které by její rozhodnutí podpořily, bylo pod jejím příspěvkem jako šafránu. Je to oprávněné?

Každý máme jiný způsob léčby duše

Dle některých komentujících má její působení v reality show být jasným důkazem, že si celý příběh o napadení vymyslela. Kdyby se to totiž opravdu stalo, tak by přeci nešla po 4 měsících do reality show.

Tak prvotně si myslím, že by každému mělo být úplně jedno, jak se kdo vyrovnává s traumatem. Fotky mohly být sice trochu doupravené a celý příběh zveličený, ale základ nelze popřít – modelka byla zbita.

A Tomy se k tomu přiznal. To, že mu pak právník doporučil mlčet a popřít to, to je věc druhá.

Ráchel si prošla traumatem a je jen na ní, jak se s ním popere. Pokud k tomu potřebuje být v reality show, tak ať si v ní je. Nemluvě o tom, že její výdělky jsou založené na sebeprezentaci a nemůže si dovolit sedět doma v koutě a plakat.

Na závěr snad jen dodám, že každý, kdo zpochybní napadení ženy, ačkoliv jsou jasné důkazy, jen kvůli jejímu chování na veřejnosti, vůbec nerozumí lidské duši a měl by s kritikou začít u sebe.

Zdroje: Blesk, Instagram

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články