KOMENTÁŘ: Přeji vám více lásky a o kolečko méně. Bizarní trojúhelník překonal Agátu i manžele Vémolovy

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Manzele Koleckovi
Zdroj: Profimedia

Tak tohle nečekal nikdo! Po spekulacích, že to scenárista Petr Kolečko opět táhne na obě strany, přišla zpráva o utajené svatbě s Anetou Vignerovou. A Denisa Nesvačilová? Ta se prý opět zhroutila.

Není to tak dlouho, co se Aneta dušovala, že s Kolečkem skončila a že se kolečkiády, jak tento trojúhelník pojmenovala média, už nehodlá účastnit.

Chvíli nato se objevily zprávy, že se snad chystá svatba. Snoubenci měli být Kolečko a Nesvačilová, u které se dokonce spekulovalo o těhotenství.

Svatba byla, ženich zůstal stejný, ale ta nevěsta se nějak změnila.

Mediální senzace

Spekulace o utajené svatbě, která měla proběhnout dle informací deníku Blesk 14. března, ukončila sama Vignerová.

„Někdy je v životě potřeba udělat nějaký razantní krok. Proč jsme ho s Petrem udělali, je jen naše věc. Byli bychom radši, kdyby naše rozhodnutí zůstalo déle utajeno veřejnosti, protože jsme ho udělali pro nás dva a našeho syna, pro nikoho jiného, ale bohužel bulvární média dění mezi námi používají již delší dobu jako zdroj senzací, tak to prostě je,“ začala svůj příspěvek modelka.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Aneta Vignerova (@anetavignerova)

No ještě aby to senzace nebyla! Vždyť ještě pár dní před svatbou byl Kolečko na předávání cen Českého lva s druhou z dam a smál se zde tomu, že ho pořezala nožem.

Již tehdy se mluvilo o tom, že se jednalo o žárlivou scénu poté, co Denisa objevila nějaké zprávy od Anety. Očividně se jednalo o pravdivé zvěsti.

„Jsou věci, které o tom všem každopádně víme jen my. Vám, co mě zde dlouhodobě podporujete, děkuji a věřím, že mě podpoříte i nyní. Všem ostatním přeji, aby se snažili najít více tolerance a lásky, tak jako se snažíme my dva s Petrem…,“ zakončila modelka vysvětlení svatby.

Přeji vám více lásky a o kolečko méně

Zcela narovinu doufám, že vy všichni, kdo jste to četli, máte více lásky než Aneta. Myslím tím opravdové lásky. Protože Aneta sice vyhrála bitvu o chlapa a dočkala se svatby, ale její manžel měl hned v následujících dnech být opět viděn v přítomnosti Denisy.

Ohledně svatby si nejsou jistí ani sledující na isntagramu modelky. Ta sice u svého vyjádření vypnula komentáře, ale vynalézaví fanoušci jí napsali pod její předposlední příspěvek.

„Předpokládám, že Kolečko strávil svatební noc s Nesvačilovou,“ rýpl si jeden z fanoušků.

Aneta se sice dočkala i gratulací, ale často spojených s nepochopením. Jedna ze sledujících jim všem třem popřála hodně štěstí a pro jistotu ještě dodala, že tou třetí osobou myslí syna Jiříčka. To samo o sobě vystihuje celou tuto situaci.

„Tady už jen chybí Kazma a jeho odhalení,“ naráželi další na známé vtípky tohoto influencera.

Tento bizár překonal manžele Vémolovy, ale je to horší! Tohle překonalo i Agátu Hanychovou a její excesy! Chudák Agáta teď těsně před porodem musí přemýšlet, jak získat zpět svou pověst.

Každopádně jen tak dále, protože tohle nás fakt baví. A zejména výběr titulní fotky. Co článek, to stejný pán a vedle něj buď zrzka, nebo bruneta. Ono je to asi nakonec i jedno…

Zdroj: Blesk, Instagram

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články