KOMENTÁŘ: Monika Binias hlásá, jaká je skvělá matka. O dcerách ale za peníze prozradila vše

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Monika Binias s dcerami
Zdroj: Profimedia

Ornella Koktová není jedinou dcerou Moniky Binias, kterou se rozhodla proprat ve svém podcastu na HeroHero. Zatímco do Ornelly se pouští už bez větších rozpaků, protože ta je dle jejích slov spratek, tak Charlotte pro ni prý byla nejcitlivějším tématem. Ale ani to jí nebránilo za peníze prásknout vše, co mohla.

„Charlotte měla podle mě nádherné dětství. Charlotte na rozdíl od Ornelly tohle potvrzuje. Byla bezproblémové a hodné dítě, které bylo na mě hodně fixované. Jsem jediná osoba, se kterou doteď komunikuje. Ve školce byla oblíbené dítě,“ začala vyprávění o své mladší dceři v podcastu.

Znásilnění a drogy?

Pak ale potkala svého tehdejšího přítele Ifka a ten ji podle matky stáhl k drogám.

„Můj kolega mi napsal, že viděl Charlotte a Ifka přespávat na nádraží mezi fetkama tam. Doslova jsem je sebrala s tou dekou a vzala je nazpátek. Mluvili jsme o tom, že každý příběh nemusí skončit dobře. Snažila jsem se jí sehnat práci, ale nechtěla,“ prozradila Monika.

Nakonec se ale ukázalo, že Ifko nebyl to nejhorší, co mělo Charlotte potkat. Teprve po rozchodu s ním, když zhubla, tak se chytila špatné party.

„Snažila jsem se Charlotte dohledat. Vypisovala jsem, volala. Pak se mi ji podařilo dohnat. Řekla mi, že ji věznil chlap, který ji týral, chtěl ji zabít, znásilnit. Plno lidí zklamala. Dluží plno lidem peníze. Ti špatní lidé ji dovedli k narkotikům. Nemůžu se sebrat a jet pro ni. Nejde to,“ šokovala Monika s tím, že své mladší dceři mnohokrát pomáhala, ale nyní už nemůže.

Skvělá matka prodala dcery za peníze

Nutno dodat, že v podcastu Monika Binias mluvila úplně jinak, než před měsícem pro Život v Česku.

„Teď se soustředí na svůj soukromý život… Na vztahy a na práci. Zkrátka si buduje svůj reálný život a já ji v tom naprosto podporuji, držím jí palce, ať se jí splní, po čem touží,“ uvedla v podstatě přesně před měsícem.

Co se tak radikálně změnilo, že za měsíc se Charlotte propadla na úplné dno a matka už ji nepodporuje, to ví jen zasvěcení.

Naopak zcela zřejmý je fakt, že ačkoliv Monika Binias opakovaně kritizuje Ornellu, že se zviditelňuje a kope do své sestry, dělá to sama a možná ještě hůře.

Zatímco Ornella se pouze distancovala od podnikání své sestry a dále se o ní nevyjadřuje, její matka o ní prozradila vše od dětství až po současný život.

Hlavně že nikdy nezapomene zdůraznit, jak skvělou je matkou a jaké krásné dětství její dcery měly.

Zdroje: VIP Star, Život v Česku

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články