Komentář: Lucie Borhyová miluje Vánoce, zpívat o nich by měla maximálně ve sprše

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
lucie borhyova
Zdroj: Nextfoto

Lucie Borhyová vánoční atmosféru miluje, chlubí se tím každý rok. Zatímco jindy ale ukazuje fanouškům jen to, jak si nazdobila stromeček a jak peče cukroví, letos zašla ještě dál. Společně se svými dětmi nazpívala vánoční písničku. A podle našeho názoru by měla příště zůstat raději u pečení.

Videoklip s názvem Splněná přání se objevil na YouTube první adventní neděli. „Krásnou sobotu vám přeji, moji milí. Tak už zítra bude venku moje nová vánoční písnička s videoklipem. A hlavně nám k tomu ještě vypukne to krásné adventní období,“ lákala Lucie své fanoušky den předem.

Mnoho jejích sledujících se písničky nemohlo dočkat. Ti, co očekávali nějaký vánoční zázrak, byli ale nejspíš o den později pěkně zklamaní. Písnička Lucie a jejích dětí je jen dalším kýčem, na kterém není prakticky nic originálního.

Ať raději nezpívá

Song je už od začátku zklamáním. První tři tóny totiž určují, že bude o lásce, rodině a štěstí, což jsou témata zpracovaná téměř ve všech českých vánočních písních za posledních 5 let. Navíc má předehra asi 20 vteřin, a mnoho posluchačů tak možná tento počin vyplo dřív, než začala Lucie zpívat.

Šťastní to lidé. Mohou žít i nadále v představě, že je Borhyová nejen skvělou moderátorkou a ženou v domácnosti, ale že vyniká úplně ve všem.

Ti, kteří si poslechli třeba jen první větu o večeři u vánočního kulatého stolu, nejspíš hned poznali, že zpívat by si měla Lucka tak maximálně v koupelně.

Kýčovitá slova o lásce a štěstí a velmi slabý pěvecký výkon nezachránilo ani to, že se moderátorka se svými dětmi sladila do stejných červených košilí.

V komentářích pod klipem má sice pár lidí pocit, že „toto jsou pravé Vánoce“, nejspíš je to ale tím, že by si měli koupit silnější brýle a naslouchátko.

Margita v tom slyší Zagorovou

Štefan Margita se do písničky zamiloval na první poslech. „Já mám úplně husí kůži. Když to poprvé slyšel Štefan, tak mi volal, že se mu to moc líbí a je nadšený. A řekl mi: ‚To není možný, ty jak tam chvíli zpíváš a pak přejdeš do té recitace, tak to je, jako kdybych tam slyšel Hanku‚‘,“ pochlubila se Lucie pro TV Nova.

I když nějakou tu chválu dostala, sama si nejspíš uvědomila, že hudebně na tom není nejlépe, proto se pokusila do klipu zapojit i to, v čem vyniká. Pečení je tak zachyceno od dramatického rozbíjení vajíčka až po posypání vánočky moučkovým cukrem.

Na svém instagramu nedávno moderátorka napsala: „Přeji vám ze srdce krásnou 2. adventní neděli. Mám moc ráda tu předvánoční atmosféru. Hlavně rodinnou pohodu, vánoční trhy, svařáček nebo vůni trdelníků.“

Co si připraví na 3. adventní neděli, to se teprve uvidí. Hlavně ať už ale nezpívá.

Zdroj: Instagram, iDNES, TV Nova

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články