KOMENTÁŘ: Jana Vopěnková mohla mít post milenky prezidenta, přitom nedá dohromady kloudnou větu

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Jana Vopenkova
Zdroj: Nextfoto

Také si často říkáte, co by bylo, kdybyste něco udělali jinak? Tak my vám dnes přineseme pohled na to, jakou by mělo Česko první dámu – milenku, kdyby prezidentské volby vyhrál Karel Schwarzenberg. A pohled to nebude hezký.

Mnoho občanů České republiky mělo problém s tím, že manželka bývalého prezidenta Miloše Zemana nebyla na veřejnosti moc často vidět.

Pokud by však vyhrál volby Karel Schwarzenberg, možná by byli raději za neviditelnou první dámu.

Románek skončil rychle

Jana Vopěnková se po boku knížete objevila poprvé v roce 2013 na udílení Slavíků. Tato dvojice způsobila okamžitě poprask – jí bylo 23 a knížeti 75.

Vopěnková si vysloužila nelichotivou přezdívku ramlice. Vyšlo na povrch, že pracovala například i v eskortní službě a v rodné vesnici jí říkali „rozhoďnožka“.

Stejně rychle jako přišlo vzplanutí, tak také odešlo. A ramlice upadla v zapomnění. Nyní se vrátila ve velkém stylu!

Modelka, o kterou není zájem

Naposledy o sobě dala Jana vědět na módní přehlídce, na kterou dorazila bez pozvání. Způsobila zde poprask. Jejím velkým snem je totiž stát se modelkou, a tak se nejspíše rozhodla, že si sen sama splní.

„Přišla nejspíše se Slováčkem a normálně si během přehlídky sundala mezi lidmi šaty a vyrazila na molo,“ uvedl jeden z návštěvníků pro server Expres.

Její snaha zapadnout mezi modelky se však nelíbila pořadatelům a snažili se ji z mola dostat. Ukázalo se, že to je nad jejich síly.

„Ta paní, co se ji snažila dostat z červeného koberce, říkala, že s ní nešlo hnout. Byla jak přikovaná. I když do ní strčila, tak to s ní nehlo,“ dodal svědek.

Zasáhnout nakonec musela ochranka. Jana si však svou chvilku slávy užila a o to šlo.

Styděla se za svou víru

Musím se přiznat, že mě toto období pana knížete nějak minulo a musela jsem si slečnu dohledat. A upřímně bych snad byla i raději, kdybych o ní nevěděla!

O Schwarzenbergovi jsem si až dodnes myslela, že je to vzdělaný a inteligentní muž. Očividně jsou však ženské zbraně, kterým neodolá ani on. A po poslechnutí aktuálního rozhovoru pro Expres je zřejmé, že Vopěnková musí tyto zbraně užívat velmi dobře.

Jinak si totiž nedokážu vysvětlit, proč by někdo chtěl trávit čas s paní „prostě“ a „jakoby“. Vopěnková během rozhovoru vypadala, že měla něco upito nebo si vzala něco tvrdšího. Tedy alespoň doufám, že toto není její běžný stav.

V rozhovoru také zmínila, že na sobě teď prostě maká, protože jestli chce prostě chlapa, tak prostě na sobě musí zamakat. No ne?

Akorát by této paní měl někdo vysvětlit, že vzhledem k věkové kategorii, kterou si zvolila, to s tím makáním nemusí zase tak moc přehánět.

Alespoň že ten kníže už dostal rozum! „Karel mě už asi nechce,“ prozradila totiž v již zmíněném interview. Ale dodala, že se za něj modlí.

Protože jestli vám to doteď nedošlo, tak Jana je silně věřící! A ačkoliv se za to styděla, tak teď už je s tím v pohodě.

Milá Jano, vaše víra je dle mě to poslední, za co se máte stydět. Amen.

Zdroje: Expres, Blesk

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články