KOMENTÁŘ: Hana Mašlíková ukazuje na sítích kopulační pohyby. Nás Čechy, kdo ví proč, tento typ humoru baví

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Hana Maslikova
Zdroj: Profimedia

Některé celebrity nevědí, kdy přestat. Hana Mašlíková je na své tělo náležitě hrdá, také s ním vyhrála před časem soutěž Bikini fitness. Její videa na sociálních sítích jsou ale čím dál odvážnější. A v některých případech to vypadá, že se časem tráveným v posilovně připravuje na nějakou velkou filmovou roli. Ve filmech s hvězdičkou.

Někteří sledující ji obdivují, podle jiných je její svalnatá postava už příliš. Ačkoli Mašlíková stále tvrdí, že si z takzvaných hejterů nic nedělá, zdá se, že našla způsob, jak na svou stranu přetáhnout větší část veřejnosti.

To, že se někomu klepe při posilování zadeček a pánové z toho jsou u vytržení, to je běžná praxe na instagramu většiny českých a slovenských modelek. Mašlíková ale zašla ještě dál. Úmyslně sdílí videa, na kterých vypadá, jako kdyby si s někým užívala manželských povinností.

Už vám bylo 18?

Přesně kvůli takovým videím, které sdílí Mašlíková, by se měl i instagram před vstupem člověka na síť ptát, zda mu už bylo 18. Člověk nemusí mít právě velkou představivost, aby v posledním přidaném klipu spatřil něco, co tam ve skutečnosti není.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Hana Reinders (@hanamaslikova)

Mašlíková schválně zveřejnila velmi zblízka záběr na svůj rudý obličej a pohybující se tělo. Klidně by mohlo jít o záběr z nějakého snímku pro dospělé. Když si navíc člověk pustí video se zvukem, její vzdychání vše ještě zdůrazní.

Na konci klipu sice Hana ukáže, že vlastně jenom posiluje nohy poskakováním na pneumatice, je ale jasně vidět, že si perverznost svého příspěvku velmi dobře uvědomuje.

A jelikož nás Čechy, kdo ví proč, tento typ humoru pobaví, fanoušci nestačí dění komentovat.

„Z fleku bych tě obsadila do nějakého filmu pro dospěláky,“ píše uživatelka Annamadej13. „To bude zase trhat rekordy v počtu zhlédnutí,“ myslí si paní Iveta. A má jistě pravdu, nejen pánové si nejspíš klip pustí hned několikrát.

Ani kůň nebyl ušetřen

Už před týdnem Mašlíková ukázala, jak ona sama říká, své kopulační pohyby při kartáčování koně. Z jejího popisku vyplývá, že jde jen o náhodu, přiznejme si to ale: už někdy někdo viděl někoho čistit koně takhle náruživě?

Jelikož se krátký klip dočkal velké pozornosti, modelka očividně usoudila, že Češi jsou národ, který zkrátka přesně tohle chce.

Její sledující teď nejspíš čekají, s jakým cvičením přijde příště. Je jasné, že aby si udržela fanoušky, udělá cokoli. Takže dokud bude o tahle sexy videa zájem, nejspíš je bude také vydávat.

Je ale jen otázkou času, kdy dostane nabídku na účinkování v nějakém tom lechtivém filmu…

Zdroj: Instagram, OnlyU

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články