KOMENTÁŘ: Angie Mangombe radí maminky dát syna do babyboxu. Jen jí závidí možnost být chvíli bez dítěte

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Angie Mangombe Josef Kurka
Zdroj: Nextfoto

Angie Mangombe vyrazila se svým partnerem Josefem Kůrkou na wellness a sesypala se na ni vlna kritiky. Proč? No protože před třemi týdny porodila syna, a nikam tudíž už nesmí, to je přeci logické. Alespoň dle jejích sledujících.

Tento text je komentářem autorky. 

Angie na sebe upozornila již v době, kdy její partner působil v reality show Survivor. Ona sama ho přesvědčovala, že je to v pořádku, že pojede, ačkoliv právě zjistili, že čekají miminko.

Nechce zapomínat na vztah

Byla to však i ona, kdo si později stýskal, jak je na tom psychicky špatně. Angie trpěla tím, že je na vše sama. Nakonec se však dočkala a tatínek stihl i porod syna Rafaela.

A protože si o svém životě mohou rozhodovat sami, jak napsala na svém instagramu, tak se s partnerem tři týdny po porodu vydala na wellness.

„A my jsme se rozhodli, že je hodně důležité, abychom nezapomínali na náš vztah, a to i při tom, že máme dítě,“ připsala k fotce.

A to neměla dělat! Okamžitě se do ní pustily maminky bojující za práva jejího syna. Nesouhlasily totiž s tím, že opustila tak malé miminko kvůli své zábavě.

Angie na to zareagovala humorem sobě vlastním a sdílela fotku ze ZOO u cedule s nápisem „vzorná matka“. No moc si nepolepšila.

„Že jsi odjela od novorozence, je prostě prasárna. Ať si to obhajuješ a odůvodňuješ, jak chceš, to je bez debat. Touhle fotkou jsi ale klesla na úplné dno totální blbky. Protože tohle je výsměch matkám, které by to mimino neopustily, protože být s ním je prostě přirozený, a tak to má být. A vysmíváš se ve finále i těm dětem, které tu mámu potřebují. Běž radši najít nejbližší babybox,“ dozvěděla se tak například Angie.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Angeli Mangombe (@angie.mangombe)

Závist, nic více, dámy

Prvotně bych ráda uvedla, že jsem se od svých dětí nehla ani na krok a dělala vše pro správné kojení. To jen pro začátek, abych se nedozvěděla, že jsem také jedná z těch hrozných matek.

Ale nebudeme si nic nalhávat, z velké části se jedná o závist. Většina těch maminek by totiž také chtěla jet na wellness a nechat dítě na hlídání, ale nemohou. A když nemohou ony, nemůže nikdo.

Jiný důvod, proč si někdo dovolí napsat takové komentáře, mě totiž vůbec nenapadá. Kdo vám dal, ženy, právo komentovat život jiné maminky a doporučovat jí babybox?

Ono je někde psáno, že porodem se z ženy stává otrok, který nesmí udělat nic bez svého dítěte?

Jen do Angie!

Já upřímně vůbec neřešila, že nemá s sebou svého syna, ale první myšlenkou bylo šestinedělí. Každá žena, která si tímto obdobím prošla, ví, že se jedná o velmi nepříjemné období, kdy se necítíte úplně komfortně.

A tak jsem se závistí koukala na Angie obalenou v ručníku a říkala si, jak si sakra v šestinedělí může tohle „dovolit“? Já byla obalená poporodními kalhotkami a vložkami a ona je na wellness. Ta drzost!

Normálně bych jí to zakázala. Když jsem nemohla já, tak ani ona. Takže pokud vám bylo hloupé se do ní pustit, že nechala své miminko na hlídání babičce, ale zároveň jste jí záviděli, tak jsem vám právě dala důvod, proč se do ní pustit.

Nemáte zač a honem na to, protože nic jiného prvorodička od malého miminka slyšet nepotřebuje. Jen samou kritiku a nadávky.

Zdroje: Instagram, Super

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články