Kolik dětí bylo v seriálu Přátelé? Sedm postav, ale nespočet herců

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Ben Geller
Zdroj: Profimedia

Během deseti sezon seriálu Přátelé se zde objevilo sedm dětí, respektive sedm postav. Ve skutečnosti je totiž počet dětí v seriálu mnohem větší, protože jen postavu Bena hrály čtyři děti. Někteří z herců jsou slavní i dnes, jiní se již poté v televizi neobjevili, a u dvou dokonce neznáme ani jejich jména.

Seriál Přátelé byl koncipován tak, že přítomnost dětí by narušovala jeho povahu. Přece jen není možné, aby děti neustále seděly v kavárně Central Perk. Proto se Ross může zdát jako nezodpovědný otec, který svého syna vůbec nevídá.

O trojčatech Phoebe ani nemluvě – ta je porodila vlastnímu bratrovi. Jediné dítě, které v rámci show opravdu bylo, je Emma.

Ben Geller

O tom, že bude otcem, se Ross dozvídá ve druhé epizodě první série, na jejímž konci opravdu na světě přivítá syna Bena. Ten se objevoval v průběhu seriálu několikrát – přesněji řečeno se objevil v 16 dílech.

Prvním „Benem“ byl Michael Gunderson, který se objevuje ve druhé sérii. Jednalo se o jeho první a poslední působení v televizi.

V sezónách tři až pět ho nahradila dvojčata Charles Thomas Allen a John Christopher Allen. Ani jedno z dvojčat v herecké kariéře nepokračovalo.

Čtvrtým a posledním Benem byl Cole Sprouse, který se ujal role již poněkud zlomyslného mladíka. Cole se nadále věnuje herectví a aktuálně působí například v seriálu Riverdale.

Vanity Fair Oscar Party

Zdroj: Profimedia

Leslie Buffay, Chandler Buffay, Frank Buffay Jr. Jr.

Trojčata, která porodila Phoebe svému bratrovi a jeho ženě, se objevila v šesté sérii, když je bratr přivezl na hlídání.

Objeví se ještě i v desáté sérii, když se bratr objeví s návrhem, aby si Phoebe jedno dítě vzala, protože tři jsou na ně moc.

Trojčata, která jsou vidět hned po narození, hrála ve skutečnosti čtveřice Alexis, Cole, Justin a Paul Cimochovi. Pokud jste si doteď mysleli, že nejste tak staří, tak zde je foto z jejich promoce.

Když se trojčata vrátila na scénu, hráli je Dante Pastula, Sierra Marcoux a Allisyn Ashley Arm.

Z těchto trojčat se ve filmovém světě uplatnila Dante Pastula, který si zahrál například v Polárním expresu nebo filmu Ablution. Allisyn Ashley Arm je pak známá zejména z Disney Channel a aktuálně hraje v sitcomu A.P. Bio.

Emma Geller-Green

Emma je pátým dítětem, které se v seriálu objevilo a které se na rozdíl od výše zmíněných stalo jeho součástí. V posledních dvou sezonách se dle serveru Decider objevila ve 23 dílech.

V její roli se vystřídala troje dvojčata – Elizabeth a Genevieve Davidson, Alexandra a Athina Conley a Cali a Noelle Sheldon. Z těchto 6 dívek se ale jen poslední dvě dvojčata věnují i nadále showbyznysu.

Sestry Sheldonovy pokračují v hraní a často spolu vystupují v krátkých filmech.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený cali (@cali.sheldon)

Jack Bing, Erica Bing

Tyto dvě děti se ukáží v seriálu jen na chvíli v posledním dílu, ale o to větší zde nadělají „paseku“. Jsou to právě ony, kdo vedou k rozhodnutí Monicy a Chandlera opustit svůj starý byt a přestěhovat se do baráčku.

Server Digital Spy v jejich souvislosti uvádí, že jejich jména nikdy nebyla zveřejněna, a tedy není možné dohledat, jak děti aktuálně vypadají nebo co dělají.

Zdroje: Decider, Instagram Sheldon, Digital Spy, Instagram Cimoch, Instagram Cole

autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články