Kočka Michelle Pfeiffer je pěkné číslo. Tomu, co provedla své paničce, se od srdce zasmějete

od Šárka Blahoňovská
< 1 minuta čtení
michelle pfeiffer
michelle pfeiffer

Michelle Pfeiffer nedávno potěšila fanoušky tím, že je nechala nahlédnout do svého domova. A že není jen tak ledajaký, ale stál ji 22 milionů dolarů. Dům se nachází v Los Angeles a herečka svým sledujícím po kouskách ukazuje jeho útroby.

Naposledy je nechala nahlédnout do svého organizovaného, barevně sladěného šatníku.

Michelle se u něj možná inspirovala velmi populární metodou skládání oblečení podle Marie Kondo, která razí třídění podle barev a skládání kousků do praktických balíčků. Tento způsob se poslední dobou těší velké oblibě i u nás v České republice.

Ne všechno, co je ve skříni, je oblečení

Když Michelle ukázala svou úhledně poskládaný obsah skříně, v níž dominují odstíny šedé, fanoušky pobavila.

Kromě pečlivě složených kusů oblečení se v ní totiž našlo něco, co tam tak úplně nepatří a co nejde na první pohled spatřit.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Michelle Pfeiffer (@michellepfeifferofficial)

Michelle k fotografii přidala titulek: „Kde je Waldo?“ s odkazem na to, že si její kočka spokojeně lebedí mezi jejími oděvy.

Na vtipný snímek zareagovala i představitelka Moniky z Přátel Courteney Cox nebo herečka Selma Blair: „Líbí se mi, jak Waldo dodržuje barevné schéma. Promyšlené,“ poznamenala Selma.

Domovem od dubna

Michelle se do nového domu přestěhovala v dubnu minulého roku se svým manželem. Předtím jej nechali předělat tak, aby vyhovoval jejich vkusu a stylu.

Nachází se na Pacific Palisades, má šest pokojů, bazén, posilovnou a zahradu. Hereččiny sledující na Instagramu už kromě šatníku viděli třeba i její koupelnu.

Autor: Alice Konopásková


Související články