Klusová rozdělila své fanoušky. Podle některých propadla zlu

od Markéta Krejčí
< 1 minuta čtení
Klusova Tamara
Zdroj: Profimedia

Instagram Tamary Klusové je brán za lehce kontroverzní. Čtyřnásobná matka se nebojí se svými sledujícími probírat i dost ožehavá témata. Jedno z nich přidala i nyní. Zeptala se totiž, zda jsou její fanoušci nakloněni čtení z ruky. Bouřlivé diskuze si všiml Expres.cz.

Manželka oblíbeného zpěváka Tomáše Kluse je velmi činorodá. Věnuje se zpěvu, píše knihy a je rovněž úspěšnou influencerkou.

Propadla esoterice

Na svém instagramu tak řeší radosti i starosti rodinného života. A občas se také ptá na názor svých sledujících. Stejně tak to udělala i nyní.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Tamitadyje (@tamara_klusova)

„Byli jste někdy na čtení z ruky? Věříte na to, že čáry v ruce kreslí váš příběh?“ zeptala se fanoušků na sociální síti. Jak se ukázalo záhy, ona sama s tím má své zkušenosti a je z toho velmi nadšená.

„Já jsem se čistě ze zvědavosti přihlásila s kámoškama na kurz chiromantie a je to teda celkem fascinace. Rada dne – neukazujte nikomu vaše dlaně. To je bezpečnější ukázat mu třeba zadek,“ dodala s humorem sobě vlastním.

Cesta k ďáblu

Její fanoušci, alespoň někteří, to vzali mnohem vážněji, než ona sama možná zamýšlela. Někteří ji totiž před těmito ezo činnostmi začali velmi intenzivně varovat.

„Vstupem pro všechno zlo je ezoterika a pornografie. Tamarko, doporučuji vám kněze Vojtěcha Kodeta,“ napsala podle Expres.cz dokonce jedna z fanynek.

Bude Tamara nová věštkyně?

Většina komentujících však reagovala mnohem mírněji. Někteří si nemohli chiromantii, neboli čtení z ruky, vynachválit, jiní upřímně napsali, že tomu nevěří.

Až čas ukáže, jak moc Tamaru tato nová vášeň ovlivní, zda se z ní nestane nová Helena Houdová či snad nová Jolanda?

Zdroj: Expres.cz, Instagram

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články