Klára Doležalová je se svým mužem už 22 let. Ani velký věkový rozdíl jim ve štěstí nepřekáží

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Klara Dolezalova
Zdroj: Nextfoto

Moderátorka Klára Doležalová je se svým manželem už 22 let. Po boku podnikatele Miodraga Maksimoviće je i po tak dlouhé době šťastná, a to i přesto, že je mezi nimi 15 let věkového rozdílu. Jaký je jejich recept na šťastné manželství?

Vychovávají spolu dvě dcery. Mladší Mia je v pubertě, starší Natalia už oslavila dvacáté první narozeniny. Podle maminky to zatím vypadá, že se ani jedna z dcer v jejích šlépějích nevydá.

„U té puberťačky ještě nevím, to se ještě může vyvinout. Ale u té starší určitě ne, tu mluvit před tolika lidmi spíš stresuje. Je na vysoké škole a je spíš knihomol. Já jsem extrovert a ona je spíš introvertní,“ svěřila se Klára pro Super.

Zamiloval se do ní na první pohled

Miodrag se prý do své ženy zamiloval hned, když ji poprvé viděl. Stalo se to na jednom z castingů, kde ho překvapila tím, že na něj promluvila srbsky.

„Na casting přišla krásná holka, co na sobě měla svetr asi tak šestkrát větší, než by potřebovala. Sedla si naproti a přišel šok, protože spustila srbsky. Okamžitě jsem se zamiloval,“ říká podnikatel v rozhovoru pro iDNES.

„Maksa se mnou vedl rozhovor, který se trochu protáhl. Trvá už pětadvacet let,“ doplňuje se smíchem Doležalová. Ta svého muže údajně v mnohém změnila. Například ho podle jeho slov učí žít zdravě.

„Spoustu let jsem byl opravdu hodně silný kuřák, ona do mě vandrovala, až jsem ze dne na den přestal a už sedmnáct let se cigarety nedotkl. Teď mě zase nutí do zdravého jídla. Škvarky mi vyměnila za ovesné vločky. A nově do mě hustí, že bych měl začít jíst proso,“ směje se Maksimović.

Věkový rozdíl jim nijak nepřekáží

Klára Doležalová oslavila v září letošního roku kulaté 50. narozeniny. Ačkoli je její muž o 15 let starší, nikdy jim to ve štěstí nepřekáželo.

Miodrag má prý energie na rozdávání, hodně času tráví sportem, má rád například tenis. „Nesmíte si sednout a říct, že jste staří. V ten okamžik to totiž bude pravda. Líbí se mi, co říká jeden kamarád. Není důležité, kolik mi je. Důležité je, kolik let mi ještě zbývá,“ vysvětluje.

Pár je společně velmi šťastný a kdykoli se objeví někde ve společnosti, je to na nich vidět. Jeden o druhém mluví jenom hezky, a ačkoli jistě měli nějaké ty drobné neshody jako všichni manželé, vše se vždy zase rychle urovnalo. Klára a Miodrag jsou tak dokonalým příkladem šťastně zamilovaného páru.

Zdroj: iDNES, Blesk, Super

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články