Kim Kardashian vyrazila do Vatikánu. Prozradíme vám, kdo jí dělal garde

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Kim Kardashian
Zdroj: Profimedia

Kim Kardashian a Kate Moss ohromily fanoušky překvapivou společnou návštěvou Vatikánu. Hvězda reality show Kim a renomovaná supermodelka Kate se spojily a zúčastnily se speciální prohlídky papežova oficiálního římského sídla. Informuje o tom Daily Mirror.

Ke dvěma kráskám se přidala i osmnáctiletá dcera Kate Lila Grace. Společně si pak užívaly úchvatná místa katolického hlavního města.

Luxusní výlet

Kim Kardashian ignorovala konzervativní oblékání a rozhodla se na prohlídku Vatikánu zvolit odvážné bílé krajkové šaty bez ramínek. Slušivé šaty vypadaly skvěle, otázkou však je, zda nebyly na prohlídku tohoto místa až příliš.

A co Kate Moss? Ta si na výlet oblékla klasické mini černé šaty. Dámy po městě vozil osobní řidič v limuzíně a všichni si společně užívaly dámskou jízdu v Itálii.

Kim již dříve prozradila, že Kate je jednou z jejích ikon. K této krásce vzhlíží již delší dobu a ze společného výletu měla doopravdy velkou radost. „Miluji Kate Moss. Miluji, jak nosí své krásně namalované oční linky a rozcuchané vlasy a vypadá to, jako by nevykládala žádnou námahu pro skvělý vzhled,“ uvedla Kim.

Co však mnoho fanoušků netušilo, je to, že tyto dvě dámy jsou skvělé kamarádky a jejich výlet do Itálie pouze potvrzuje to, jak silné pouto mezi nimi je. Dcera Kate se do Říma vydala společně s kráskami proto, že zde řešila pracovní povinnosti.

Zdroj: Profimedia

Výlet se vším všudy

Lila upoutala pozornost v nádherných saténových šatech, ke kterým si oblékla černé sako a kabelku značky Prada. Lila již v minulosti prozradila, že její módní ikonou je její matka.

Kate Moss se v roce 1993 objevila v „nahých šatech“, které byly celé průhledné a modelka si pod ně oblékla pouze kalhotky. Kim se snažila upoutat pozornost fanoušků a tyto šaty si na sebe také oblékla, bohužel však přes ně oblékla kabát, který tak neukázal tolik.

A co dalšího dámy na výletě podnikly? Po prohlídce Vatikánu vyrazily do obchodů, na prohlídku Kolosea nebo na návštěvu dalších nádherných památek v Itálii.

Kim je aktuálně uprostřed rozvodu s hudební hvězdou Kanyem Westem. V tuto chvíli se prý nezaměřuje na randění, ale ve skutečnosti se obává, že s ní muži nebudou chtít randit kvůli tomu, jak dopadl její bývalý vztah s Kanyem. S tím se rozvádí po sedmiletém manželství.

Zdroj: Daily Mirror, Profimedia
Autor: Štěpán Pacík


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články