Kim Cattrall se ve svých 65 letech už nechce svlékat. Ovlivnilo to i pokračování Sexu ve městě

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
kim cattrall
Zdroj: Profimedia

Že se bude natáčet pokračování Sexu ve městě, které mělo název A jak to bylo dál, se dozvěděla až z internetu. Herečce Kim Cattrall nepřišla nabídka, aby si znovu Samanthu Jones zahrála.

Už dříve ale Catrall odmítla natáčet třetí film Sexu ve městě. O natáčení další řady oblíbeného seriálu se dozvěděla z internetu. „Nikdy mě nikdo nepožádal, abych se podílela na návratu. Během příprav na případný třetí film jsem dala jasně najevo své pocity, takže jsem se o tom dozvěděla stejně jako všichni ostatní – na sociálních sítích,“ uvedla.

Herečka není jediná, koho na spolupráci tvůrci nepřizvali

Režisér Michael Patrick King ale kromě Cattrall nepozval ani kostýmní výtvarnici Patricii Field nebo autorku předlohy seriálu Candace Bushnell. Cattrall ale potvrdila, že by si Samanthu už nezahrála, ale na svou postavu je hrdá. Vysvětlila také důvod.

„Už se nechci svlékat. Je mi 65. Vypadám skvěle. Ale prostě mě to nezajímá. Mám pocit, že jsem naplnila svou kvótu. A umíte si představit, že byste se vrátili k práci, kterou jste dělali před 25 lety? Přitom ta práce by nebyla snazší. Stala se komplikovanější v tom smyslu, že budete uvažovat nad vývojem postav.“

Některé novinky, které proběhly v novém seriálu, už chtěli tvůrci ukázat právě ve zmiňovaném třetím filmu. Patří sem například smrt pana Božského. Herečce se ale nelíbila ani dějová linka její postavy, kterou by musela projít.

Některé scény se Cattrall nelíbily

Uvedla například, že by měla Samantha dostat SMS s fotografií údu od Bradyho, což je mladistvý syn její kamarádky Mirandy. Kim se ale tato scéna vůbec nelíbila. Pro magazín Variety také uvedla, že rozlišuje kolegy od svých přátel. Nemíchá jedno s druhým.

„Myslím, že jsme byly kolegyně. Moji kolegové nejsou moji přátelé. Byl to čistě profesionální vztah,“ řekla herečka, která tak naznačila, že není pravda, co prohlašovala její kolegyně Sarah Jessica Parker. Podle ní byly všechny čtyři hlavní herečky přítelkyně.

V médiích proběhla také informace, že se s kolegyněmi už nechce setkat na jednom place, a proto roli odmítla. Nicméně seriál už neměl takový úspěch, jak se očekávalo. Přeci jen jsou herečky o několik let starší a už si nemohou dovolit být tak bezstarostné jako tenkrát.

Zdroj: Variety

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články