Kim a Khloé Kardashian se svěřily se svými cvičebními plány. Svá pozadí v posilovně nešetří

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
khloe kim kardashian
Zdroj: Profimedia

Kdokoli někdy procházel sociální sítě Kim Kardashian, zamyslel se nejspíš nad tím, jak je možné, že má tak vytvarovanou figuru. Není tajemstvím, že je sama modelka velmi pyšná především na svůj zadek. A to mají v rodině, podobné tělesné proporce má totiž i její sestra Khloé. Není to ale pouze o genech. Kim pravidelně posiluje a nedávno se pochlubila se svým konkrétním cvičebním plánem.

Kim má podle serveru Insider od nedávna nového trenéra, který dobře ví, co jí radí. Většina cviků, které modelka v posilovně dělá, je zaměřená především na její pozadí.

Kim na internetu zveřejnila některé z cviků, kterým se věnuje, dodala ale, že je také důležité vědět konkrétní sekvence a znát pravidla o opakování jednotlivých sad. Právě s tím jí její trenér pomáhá.

Nešetří se

Kim se v posilovně rozhodně nešetří. Hned prvním cvikem, který pokaždé provádí na protažení, je takzvaný „good morning lift“. Ten dělá řada kulturistů ve chvíli, kdy chtějí posilovat více svalů najednou.

Následují pak dřepy, při kterých má navíc Kim kolem lýtek nataženou gumu a samozřejmě v rukou těžkou činku. Tyto dřepy podle jejího trenéra pomáhají procvičovat svaly z několika úhlů.

U dalšího cviku pak Kim klečí a opět silně natahuje gumu, zatímco rukama zvedá těžkou činku. Čtvrtým cvikem jsou takzvané pohárové dřepy, při kterých přidržuje modelka během cvičení na hrudníku činku a na závěr pak dělá takzvané obrácené výpady.

Ty posilují opět především spodní polovinu jejího těla. Všechny cviky jsou zaměřeny především na posilování a tvarování pozadí, zároveň ale zapojují celé tělo a Kim tak posiluje i břišní svaly, ruce, stehna a lýtka.

Její sestra nezůstává pozadu

Ani Khloé nemá svou postavu zadarmo. I ona pravidelně chodí cvičit, ačkoli se věnuje trochu jinému posilování. Obvykle k němu nepotřebuje činku. Věnuje se při tréninku spíše posilování spodní části těla a spojuje cvičení se správným dýcháním.

Celkově také dodržuje zdravou životosprávu. Khloé cvičí šest dní v týdnu, obvykle dvakrát po třiceti minutách. Jak ona tak její sestra na sobě tvrdě pracují a především díky tomu se mohou pyšnit postavami, které jejich fanoušci obdivují.

Zdroj: Insider, Hola, Women’s Health

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články