Khal Drogo ze Hry o trůny má po rozvodu novou partnerku. Opět ji našel v hereckých řadách

od Šárka Cvrkalová
< 1 minuta čtení
Jason Momoa
Zdroj: Profimedia

Proslavil se například jako Khal Drogo ze seriálu Hra o trůny. Kromě toho se ale o herci v poslední době mluvilo výrazně ve spojení s jeho rozvodem. Jason Momoa žil s herečkou Lisou Bonet od roku 2017 a rozvedli se v roce 2022. Nyní má novou partnerku.

Od médií si herec neodpočine. Sotva se přestal řešit jeho rozvod, objevil se ve společnosti po boku nové známosti a fanoušci se samozřejmě zajímají, o koho jde. Novou partnerkou Jasona je herečka Adria Arjona.

Chemie ve filmu

Kdy přesně se Jason a Adria potkali, to není jasné. Zahráli si spolu nicméně už ve snímku Sweet Girl z roku 2021, kde ztvárnili manželský pár.

Oficiálně o svém vztahu promluvil Momoa na sociální síti letos začátkem května. Vyvolal sice velký zájem médií, vyjadřovat se ale ke vztahu nijak blíže prozatím nechce.

Krásná Portoričanka

Adria Arjona je herečka pocházející původem z Portorika. Podle svých slov je ale daleko více. „Když jsem na ostrově, cítím se velmi portoricky. Když jsem v Guatemale, cítím se velmi guatemalsky. Cítím se jako Mexičanka, když jsem v Mexiku,“ řekla kdysi pro US Magazine.

Jejím otcem je guatemalský zpěvák, který ji údajně motivuje k tomu, aby se v uměleckém životě posouvala dále. A teď, když má po boku Jasona, je její motivace dvojnásobná, protože i on ji jakožto člověk ze stejného oboru velmi podporuje.

Zatímco herci je 44 let, jeho nové partnerce je 32. Věkový rozdíl ale zatím jako velký problém nevnímají, uvidí se tak až do budoucna, jak jim to bude ve vztahu klapat. Prozatím se zdá, že je vše velmi čerstvé.

Zdroj: People, Hello Magazine, Glamour, US Magazine, Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články